katallinka katallinka komentáře u knih

Balzamovač Balzamovač Mitsukazu Mihara

Přestože mám komiksy velmi ráda tento mi připadal hodně slabý. Chyběla tam zápletka a měla jsem z něj pouze nepříjemný pocit. Musím samozřejmĕ ocenit moc pěkné kresby.

13.04.2017 2 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

První kniha od této autorky a musím říct, že jsem nadšená. Už se těším na nějakou její další knihu.

22.03.2017 5 z 5

Dala jsem pouhé 3 hvězdy, ale kniha by si určitě zasloužila i více. Moc se mi líbila. Jedná se o roztomilou a pohodovou knížku. Celou dobu jsem chtěla mít Sářino knihkupectví doma. Bohužel kniha je bez nějakých zvratů. Určitě stojí za přečtení, ale není to kniha, která Vám převrátí pohled na svět po jejím přečtení.

23.11.2016 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Bohužel knížka se mi příliš nelíbila. Přišla mi zbytečně dlouhá a bohužel bezdůvodně. Vlastně celá knížka je bez nějaké větší akce pouze vyprávění bez pointy. Možná druhý díl vše vysvětlí a začne se konečně něco dít, ale bohužel Čarodějka je pro mě celkem zklamáním. Také si myslím, že všichni kdo četli Odkaz dračích jezdců, musí nalézt hodně až příliš podobných situací nebo postav. Samozřejmě oceňuji, že tuto knížku napsala česká autorka a i nápad se mi líbí pouze nebyl tak dobře proveden.

12.10.2016 2 z 5

Světová ekonomika Světová ekonomika Ingrid Majerová

Kniha, která velmi pěkně vysvětluje obtížnou tématiku Světové ekonomie. Velkou nevýhodou je však, že kniha už není aktuální, protože stav ekonomiky se neustále velmi rychle vyvíjí.

27.06.2016 3 z 5

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Moc pěkná knížka. Povídky podle mého názoru je lepší číst odděleně pro pobavení a ne jako ucelenou knížku.

09.09.2015 4 z 5

Základy mikroekonomie Základy mikroekonomie Ingrid Majerová

Jsou to sice jen skripta k Mikroekonomii, ale celkem přehledně a čitelně napsané, u každé teorie jsou také popsány příklady.

22.01.2015 4 z 5