kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Fotbalový poklad - Messi Fotbalový poklad - Messi Milan Macho

čitanie z tejto knihy nebolo nič moc lebo v podstate som fanušik barcelony tak skoro všetky zápasi som videl tak ma to až tak nebralo . Ale aspom knizka ide k novinárom do výzvy.

09.05.2022 2 z 5

Prvý Američan Prvý Američan C.W. Ceram (p)

Skvelá kniha človek sa dozvie vela vecí...Archeologia je moja oblubená téma ktorá ma dostane od prvej až do poslednej strany

25.04.2022 5 z 5

Najväčší zločinci nedávnej minulosti aj súčasnosti Najväčší zločinci nedávnej minulosti aj súčasnosti Charlotte Greig

Stručný opis zloduchov

11.04.2022 3 z 5

Pařížská Sûreté pátrá Pařížská Sûreté pátrá Václav Pavel Borovička

Tento krát francúzke krimipribehy ma až tak nebrali od pána Borovičku najslabšia kniha

22.03.2022 3 z 5

Ctihodný muž Ctihodný muž Giuseppe Fava

kniha ma nenadchla a bol som sklamaný čakal som že ked to bude o mafii bude to masaker . No bohužial nebol preto dávam len 2 hviezdičky

07.03.2022 2 z 5

Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Thomas Karlauf

Táto kniha sa mi až tak nelubila aj ked holocaust je jedna z mojich oblubených tém,,,Je tu aj brutalita ale zdalo sa mi to na jedno kopyto príbehy židov.

26.02.2022 3 z 5

Za hranicami viery Za hranicami viery Jenna Miscavige Hill

Velmi slabé a dlhé , nemalo to žiadne grády ako som čakal

03.02.2022 2 z 5

Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku Viktorín Šulc

Velmi dobre napisaná knižka známich zločinov v česku.

20.01.2022 5 z 5

Bod klamu Bod klamu Dan Brown

Niečo iné od Dana , dalo sa to čitat malo to šmrnc aj napatie a politika, Spokojnosť s pribehom

30.12.2021 4 z 5

Safari po afrických a asijských městech Safari po afrických a asijských městech Luděk Fiala

Autor opisuje svoje cesty dvoma kontinetmi stručne , Určite mohol viac pisať ocestách a pamiatkach ako o hlade a jedle..

07.12.2021 3 z 5

Amerika země Indiánů Amerika země Indiánů Mira Holzbachová

americky sen previnili sa proti ludskemu právu na život, majetok, pôdu a vlasť namiesto neho ustanovili svoj absurdný hlboko nemravný zákon práva na všetko no iba pre seba a to nazvali slobodou

23.11.2021 4 z 5

Mimo prostor a čas Mimo prostor a čas Johannes von Buttlar

čo dodať v knihe bolo vela zaujimavých informacii o čase

10.11.2021 4 z 5

Doživotí Doživotí Luboš Xaver Veselý

očakaval som viac od tejto knihy troška sklamanie

31.10.2021 3 z 5

Milujem ťa viac Milujem ťa viac Lisa Gardner

troška pomali rozbeh a potom to už išlo všetko sa postupne vyjasnovalo a malo to šťavu až do konca. Líza je moja dvojka v ženskej kategorii jej thrilleri su skvelé.

07.10.2021 4 z 5

Doznání Nata Turnera Doznání Nata Turnera William Styron

Po više 30 rokoch som sa odhodlal prečitať túto knihu ale namiesto krváku čo som čakal sa mi zdalo že čítam bibliu. Tak že obrovske sklamanie, idem ju radšej predať do antikvariatu.

22.09.2021

Pápeži 20. storočia Pápeži 20. storočia Iosif Romuaľdovič Grigulevič

čakal som že autor v kapitole o janovi palovi druhom bude písať aj o nitre ale kniha vyšla ešte pred navštevou mojho mesta tak som sa nič nedočital aj ked som tam bol osobne. Celkovo kniha sa mi celkovo lubila. Za tri hviezdičky

03.09.2021 3 z 5

V tejto knihe bolo zbytočne vela ruskych slov čo ma rušilo a takisto opis veci ktoré s pripadom nesuvisia. Táto záhada je jedna z tých najzaujimavejších ktorá ma stále fascinuje a vysledok sa asi nedozvím

22.07.2021 3 z 5

Zakázaná víra Zakázaná víra Richard Smoley

nič nove pod slnkom knižku hodim do antikvariatu nech mi nezavadzá ked si kupim lepšiu knihu

12.07.2021 2 z 5

Rikšiar. Kosák mesiaca Rikšiar. Kosák mesiaca Lao Še

Lao-še je činský spisovatel vydal pár knih ktore by som si prečital ale velice pochybujem že niečo zoženiem. Rikšiar sa dal čítať aj ked ma ničím neprekvapil celkom ma to bavilo,,,,tri hviezdičky

01.07.2021 3 z 5

Lidé v pralese Lidé v pralese Albert Schweitzer

troška nezaujimavá kniha v ktorej sa stale opakovali 4 veci. Stavba nemocnice,vredy, smrt a komáre ale má to aspom jednu plusku má to okruhli obal aspom to dám do výzvy

26.06.2021 2 z 5