kalda kalda komentáře u knih

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Zákon setrvačnosti? Opravdu jako učitel zeměpisu používám některé představy odpovídající faktům ze sedmdesátek. Roslingovi mi otevřeli oči... Díky.

21.11.2020 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Jeden svět... Opět mě čtení takové knihy ubezpečuje v názoru, že nemáme právo si na cokoliv naříkat. Pěkně, čtivě a dojemně napsaná kniha, která odstartovala mou honbu za přečtením dalších titulů paní spisovatelky Hany Hindrákové.

06.08.2014 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Naprosto dokonalé! Styl, téma, příběh, vztahy. Motivace k zamyšlení. Je to mimořádné spisovatelské zjevení ta paní Petra Soukupová. Těším se na její další přírůstek.

04.03.2018 5 z 5

Učení v souvislostech. Dokonalé! Díky.

21.11.2020 5 z 5

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Děkuji paní spisovatelce za silný zážitek, který mi poskytla prostřednictvím napsání své knihy Dobrovolnice. Krásné počteníčko, které člověku navíc otevírá oči... Těším se na další knihy paní Hindrákové a přeji hodně úspěchů v její bohulibé činnosti stran rozvoje venkova a zlepšení situace v zemích, které to očividně potřebují.

03.08.2014 5 z 5

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Velmi povedená a čtivá kniha. Člověk poulí oči, jak to v té Keni chodí. Asi bych neměl tu odvahu se tam vydat. Další z titulů, které otevírají oči...

06.08.2014 5 z 5

Ideální cíl Ideální cíl Tereza Hladíková

Jo, to je můj šálek kávy. Trochu mi to připomnělo Podzemníky Jacka Kerouace, které jsem taky hltal. Je to taková ta kniha, kdy se člověk těší, že až dodělá to nejnutnější, tak se k ní rychle vrátí. Děkuju. Byl to zážitek. Už pro nás chystáte něco dalšího, Terezo?

21.07.2023 5 z 5