Kačkaknihomol Kačkaknihomol komentáře u knih

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Knížka byla v pohodě, docela jsem se do této série začetla, je to příjemná četba, když je člověk nemocný a nudí se.
Čtyři hvězdičky dávám, ale kvůli ději. Pořád mně vrtá hlavou, jak to že Aleiina pěstounka poslala Aleu na loď, když je jí jen jedenáct let, a navíc "má" chladovou alergii. Autorka se ve věku velmi přepočítala. Tak třeba v této knize se dozvídáme, že se Alea zamilovala do Lennoxe a ten do ní také. "O.K." řekla jsem si, když jsem to četla "je to jen taková dětská láska to přejde". To jsem se, ale spletla. Na konci knihy jsem se dozvěděla, že se Lennox stal Aleyným přítelem. To mně dost nasralo a teď to rozdýchávám. Jsem, ale zvědavá jak to dopadne a tak (až vyjde) se vrhám po třetím dílu. :D

26.12.2016

Elita Elita Kiera Cass

Tato kniha je fakt strašně čtivá. Nechci spoilerovat, ale America mně štve tím jak vždycky, když ji Aspen nebo Maxon naštvou utíká za tím druhým. Neuvěřitelně dojímavá scéna byla, když trestali Marlee.
Taky se nám pěkně vybarví krutý král Clarkson... No každopádně kniha stojí za přečtení. :D

18.12.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Těším se na další díl. Jinak kniha byla úžasná a nedalo mi problém se do ní začíst.

30.11.2016 5 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Do knihy jsem se na začátku nemohla začíst, ale potom mně to pohltilo.
Těším se na další díl.

27.11.2016 4 z 5

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

Asi můj nejoblíbenější díl z téhle série. Akorát jsem smutná, že už to skončilo.
Slyšela jsem ale, že má být i druhá série akorát, z pohledu Bouře.

24.11.2016 5 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Super kniha je krásně napsaná. Táta hlavní hrdinky mi byl sympatický a já si ho oblíbila.

První láska První láska Jacqueline Wilson

Moc mně tato kniha nebavila, na Jacqueline mi to přijde moc pubertální. No nevím.

20.11.2016 4 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Do téhle knihy jsem se zamilovala.
Asi moje nejoblíbenější kniha od Jacqueline. Hetty je sebevědomá, spravedlivá a drzá hrdinka. Prostě ji musíte fandit a číst její příhody se zatajeným dechem. Ten konec je dojímavý, až mně ukápla slza. Myslím, že tahle kniha ještě dlouho vydrží v mé knihovničce. :-)

Katy Katy Jacqueline Wilson

Je to krásná a dojemná knížka o životě na vozíčku.
Málem jsem se rozbrečela. Proč mám u knih od Wilsonové tendenci brečet? No, možná proto že jsou naprosto skvělé!!!!!

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Krásná knížka dokonce jsem i brečela. Jodie byla skvělá sestra a ten konec byl tak neuvěřitelně smutný, že jsem ho celý probrečela. Sice ta kniha byla docela bichle, ale Wilsonová to tak krásně rozepsala, že jsem knihu přečtla jedním dechem.

10.11.2016 5 z 5