kackajh kackajh komentáře u knih

Má jediná láska Má jediná láska Katherine Sutcliffe

To byla moc krásná kniha. Sice mě Miles ze začátku dost prudil, ale Olivia byla skvělá, našla v něm jen to dobré a doslova ho zachránila. Krásné to bylo.

07.03.2017 5 z 5

Rusovláska z ostrova Rusovláska z ostrova Patricia Cabot (p)

Mě se kniha navzdory mizernému hodnocení moc líbila. Dobře se četla, děj pozvolna plynul k očekávanému konci. Hlavní hrdina byl milej chlap a slečna Brenna byla sice moc hrdá, samostatná a nevimco ještě, trocha pokory by ji neublížila, ale zlá nebyla. No a hrabě, to byl prostě macho jak vyšitej, tomu bych s chuti jednu natáhla taky. Četla jsem lepší, ale i podstatně horší knihy.

05.03.2017 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Sabrina Jeffries

Jedním slovem paráda. Další kniha co se četla skoro sama. Hezký příběh. Už mám objednané pokračování. Jo a krásnej chlap na obálce ...

01.03.2017 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Nadherna kniha. Cetla jsem opravdu jednim dechem a konec obrecela, jak byla dojemna. Rozhodne ji muzu doporucit, sama se k ni urcite jeste mnohokrat vratim.

26.02.2017 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

První moje setkání s historickou romancí, které jsem naprosto propadla, knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Ze všech knih co jsem zatím přečetla jsem si sedla na zadek tak z pěti hrdinů, ale Alaric byl první a na toho se nezapomíná :o)

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Skvělá, vtipná. Moooc příjemné čtení. Možná lepší než jednička.

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

To byla nádherná romantika. Zamrzelo mě když jsem knihu dočetla a zmohla se jen na hluboký povzdech...

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Nadherna! Dalsi u ktere by ani 100 hvezdicek nestacilo!

05.02.2017 5 z 5

Kořist Kořist Julie Garwood

Kdyby šlo dát 100 * tak je dám. Když jsem v noci dočetla měla jsem chuť začít od začátku.

19.01.2017 5 z 5