kacenka2001 kacenka2001 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Amerika se v tomhle díle nějak nemohla rozhodnout a Aspen ji podle mého snižuje sebevědomí, dál bych Ameriku za její rozhodnutí někdy praštila - chvílemi se chovala jak slepice, ale jinak boží knížka. Moc se mi líbilo jak plánovaly akci pro Italskou princeznu

24.05.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

popravdě Ameriku bych chvílema nejradši praštila... :D ale do téhle série knížek jsem se zamilovala u každé knížky je jasně předvídatelný konec ale zvraty v posledních 10 stránkách jsou nečekaná. Selekci a Elitu jsem přečetla v češtině, ale První, protože jsem se nemohla dočkat jak to dopadne přečetla v angličtině (jako svoji první - docela jsem se bála jestli na to budu stačit, ale moje čtečka mi pomohla se slovníkem - takže to šlo hladce) hodně mě překvapilo dění s rebelama, abych pravdu řekla než jsem se vzpamatovala kdo umřel musela jsem si tu větu přečíst 3x. Myslím že autorka si s tím vyhrála :) Třetí díl je asi nejvíc akční a Amerika celou dobu perlí a její spory s králem - no nemilujte ji i když by jste ji někdy nejradši něčím přetáhli. Už se těším až si knížku budu moct přečíst v češtině :D i když v angličtině to je taky dobrá zkušenost (ale brzo si všimnete že furt někdo přikyvuje - asi slovo které se nejvíc opakuje :) ) Všem doporučuju - jen tak se od toho neodtrhnete :)

21.05.2015

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

napínavá a plná děje i když prvních 200 stran se moc neorientujete v názvech je úžasná. Po dlouhý době zase knížka od který jsem se nemohla odtrhnout :) zamilovala jsem si ji. určitě všem doporučuju

30.01.2015 5 z 5

Vango Vango Timothée de Fombelle

úžasná knížka plná děje. úplně jsem se do ní zamilovala. přenášení z místa na místo jako b jste byli v příběhu s Vangem

25.01.2015 5 z 5