Kačenka K. Kačenka K. komentáře u knih

Numerologie – čísla lásky Numerologie – čísla lásky Robin Stein

Absolutně skvělé. Navíc jsem skvěle koupila, za super cenu a měla jsem ji hned - http://www.az-vydej.cz/Numerologie-Cisla-lasky-d34.htm. Doporučuji!

25.10.2014 5 z 5

Gottland Gottland Mariusz Szczygieł

Zajímavá a čtivá kniha, která mě velice sympaticky překvapila. Mariusz píše příjemně a čtivě. Po knize by měl sáhnout opravdu každý, kdo si již nepamatuje, jaké to tady bylo dříve...takže za mě jen doporučuji. A i teda doporučím nákup.

01.10.2014 4 z 5

Radikální odpuštění Radikální odpuštění Colin C. Tipping

Ta kniha je síla. Hrozně se mi líbila a sáhnu po ní znova. Přinesla mi mnoho nového, ukázala jinou cestu, než tu doteď...sebrala mi možná ideály, ale to je daň. Rozhodně bych ji doporučila i známým.
A pokud se rozhodnete koupit, tak vám mohu i doporučit, tady jsem ji objednala a měla jsem ji hned, to u nich oceňuji, nerada čekám: http://www.az-vydej.cz/Radikalni-odpusteni-d33.htm

02.11.2014 5 z 5

Dravec Mattoni Dravec Mattoni Bohuslav Machek

Knihu mám už v trochu jiné vazbě - vázaná a modrá. A je to moc super kniha. Poutavý děj, četla jsem jedním dechem!!! Moc doporučuji! A tady mají už s novou krásnou vazbou: http://www.azknihy.cz/dravec-mattoni-aneb-ziva-voda.html

25.10.2014

Návrat pokojného bojovníka Návrat pokojného bojovníka Dan Millman

Na Cestu pokojného bojovníka bohužel nemá nic...Zas a zas se k ní budu vracet...je prostě nejlepší! Kdo si ji koupí, nebude litovat. Nikdy....http://www.azknihy.cz/cesta-pokojneho-bojovnika.html

01.10.2014 4 z 5

Jménem krále Jménem krále Vlastimil Vondruška

Skvělé. Absolutně skvělá kniha, dokonalá předloha - bohužel předurčena k tomu, aby to někdo ve filmu těžce pokazil...špatně vybraní herci, špatné osvětlení, Oldřich je spíš barbarem než rytířem.
Po knize byste ale měli sáhnout a to i po dalších od Vondrušky, například tyto - http://www.azknihy.cz/autor/vlastimil-vondruska

01.10.2014 5 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Naprosto dokonalá kniha, film se mi tedy nelíbil. Zpočátku jsem nevěděla, co čekat, ale postupem času jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Strhující, skvělé, má to svoji zvláštní hloubku. Tato kniha prostě není z těch, které bych už nikdy nevyndala z knihovny :)
Pro ty, komu se kniha líbila, moc doporučuji i Návrat pokojného bojovníka, stojí za to.

28.09.2014