Kaaramelka Kaaramelka komentáře u knih

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Mrzelo mě, že už to nevypráví Drew... ale ten epilog nemá chybu :D první díl se mi líbil více, ale ani tato kniha mě nezklamala :)) Je to příjemné čtení ;)

Zapletený Zapletený Emma Chase

První kniha, kterou jsem četla, z pohledu muže. Je to velice zajímavá změna a dobře mi to sedlo :)) Autorka to úžasně vystihuje až mě to překvapilo. Je to milá, vtipná a krásně čtivá kniha :))

Za soumraku Za soumraku Michael Cunningham

Po dočtení knihy mám smíšené pocity... na jednu stranu jsem zklamaná, protože jsem myslela, že se bude více dotýkat tématu homosexualita, ale na druhou stranu je to zajímavá kniha, která řeší normální záležitosti života.

Kniha mi asi tak úplně nesedla, ale nemíním tohoto autora zavrhnout... už se těším, že najdu pod stromeček jeho další knihu Domov na konci světa :))

03.12.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tohle je kniha, kterou by si měl přečíst každý, aby věděl, co má. Aby každý věděl, čeho si má vážit. Nic není samozřejmost.

Kniha je čtivá, má jemné stránky, krásně voní... je plná emocí a dokáže čtenáře do sebe pohltit. Za mě je to jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Druhý díl této série se mi líbil více, ale řekla bych, že série Božských se mi líbila o něco více, ale i tak jsem se nedokázala od knihy odtrhnout, je velmi čtivá, vtipná a plná lásky. Dokáže překvapit, zaujmout... a u člověka vyvolá všelijaké emoce. Autorky mě nezklamaly, jsem opět spokojena!

Kristova trnová koruna Kristova trnová koruna Peter Kováč

Kniha je psána velmi příjemně. Čte se dobře, ale musím se přiznat, že jsem se místy občas ztrácela... nevěděla jsem, ve kterém období historii najednou jsem. Moc se mi líbilo, že kniha je proložena fotografiemi, mohla jsem si lépe představit místo, o kterém bylo psáno. Doporučuji všem milovníkům historie, všem, kteří se zajímají o Paříž, či byť jen chtějí navštívit Sainte-Chapelle a chtějí se o tom něco dozvědět.

03.12.2015 4 z 5