Juls125 Juls125 komentáře u knih

Místo, kde bydlím Místo, kde bydlím Brenda Rufener

trosku jsem se bala, ze me knizka nebude bavit podle recenzi, ale moc tu ty recenze nechapu. Byl to zajimavy pribeh a prislo mi to velmi dobre napsane. Bylo to ctive a ja se nemohla odtrhnout. Byla jsem strasne zvedava, co se ji teda presne stalo v minulosti, jak to dopadne s tou vyskou a se Seungem a bylo mi strasne lito Bey, postavy byly sympaticke a myslim, ze knizka stoji za precteni

27.09.2023 5 z 5

Spolu a každý zvlášť Spolu a každý zvlášť * antologie

knizka se mi celkem libila, urcite to nebylo nic prevratneho, ale bylo to pekne napsane a postavy se mi libily temer v kazde povidce. Urcite to ale je opravdu jen pro nactilete, ja sama jsem v patnacti zvykla uz cist neco jineho a asi
bych to ocenila vice trosku drive, ale zle to nebylo

24.09.2023 4 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Knihu jsem četla v rámci povinné četby ve škole. Moc jsem se na to netesila, ale kniha předčila má očekávání. Velice mě to bavilo

24.09.2023 4 z 5

Chvění kouře a zlata Chvění kouře a zlata Ava Reed (p)

Po knize jsem dlouho touzila a asi jsem na ni mela moc vysoka ocekavani, cetla jsem to po vybornych knihach takze tato pro me byla slabsi, na zacatku jsem si pohravala s myslenkou, ze ji odlozim, protoze prvnich 100 stranek me absolutne nebavilo. Ve finale jsem rada, ze jsem ji dala sanci, zasazeni pribehu do Prahy se mi moc libilo, obzvlast kdyz jsem si ji koupila v Palaci knih na vylete do Prahy, knizka byla po tom tezkem zacatku velmi ctiva a celkove byla dobra, i kdyz rozhodne ne vyborna

25.08.2023 4 z 5

První, kdo na konci zemře První, kdo na konci zemře Adam Silvera

(SPOILER) na tuhle knizku jsem cekala minimalne rok od doby co jsem precetla prvni dil. Miluju styl psani a knizku jsem precetla za dva dny, nedalo se od ni odtrhnout. Jen si nachystejte fakt hodne kapesnicku stejne jako na dil prvni, postavy byly velice sympaticke, libilo se mi propojeni s Mateem a Rufusem z dilu prvniho. Je mi moc lito Pazita a Glorie, ale nejhorsi byl teda konec. Knizka stoji za precteni a Silvera se pomalu ale jiste stava jednim z nejoblibenejscih autoru

17.08.2023 5 z 5

Ten, co kráčí se Smrtí Ten, co kráčí se Smrtí Barb Rýdl

Tak toto bylo velke prekvapeni. Na knizku jsem narazila nahodou, precetla jsem si cast kdy se Sam poprve setka se smrti a hned ji koupila, precetla jsem ji celou za dva dny, nedalo se od ni odtrhnout, ocekavani byla vysoka a presto me knizka prekvapila. Je to velmi zajimava myslenka, styl psani se mi moc libil a bavilo me, ze tam byly vsechny detaily. Moc se tesim na pripadny dalsi dil!

12.08.2023 5 z 5

Vítr ve dveřích Vítr ve dveřích Madeleine L'Engle

Prvni dil se mi libil trosku vice, ale i tento byl velmi pekny, jenom takova rychla oddechovka, moc se mi libila myslenka recovani, knizka byla pekna i prestoze bych ji vice ocenila jako mensi holka

10.08.2023 4 z 5

V pasti času V pasti času Madeleine L'Engle

(SPOILER) Uprimne nechapu nizke hodnoceni knizky, ja se do toho velice zacetla a i prestoze jsem to na zacatku povazovala za kravinu, moc me bavily citaty pani Kdo a vysvetleni dimenzi, pribeh byl rozhodne dobry a velice jsem se dokazala vzit do situaci pri zachrane tatinka, vzdycky jsem z toho mela uplne husinu, mozna bych knizku ocenila vice, kdyz jsem byla mladsi a je to spise takova pohadka s dobrym koncem, ale rozhodne jdu hned cist druhy dil. Je to spis pohodovejsi cteni po nejake narocnejsi knize, ale zaujala me

17.07.2023 4 z 5