jsvagr54 jsvagr54 komentáře u knih

Vykonavatel Vykonavatel Juan Gómez-Jurado

Úžasná kniha, naprosto mě pohltila. Doporučuji všem, kniha vás nenechá vydechnout. Závěr strhující !!

05.12.2016 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Malach jako superzloduch je skvělý, navíc ožehavé téma zednářů které spoustě záhadologů a konspiračních teoretiků nedá spád. Za mě další super počin Dana Browna.

15.11.2016 5 z 5

Královský klam Královský klam Steve Berry

Pátá kniha o Cottonovi a nemůžu říct že by byla špatná. Zápletka s chlapcem s Bisley, je nanejvýš zajímavá. Ovšem oproti Lincolnovu mýtu je to zkrátka slabší.

15.11.2016 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Je potřeba vůbec něco dodávat? Neuvěřitelný příběh, to jak se postavy neustále prolínají je fantastické. Robert Langdon opět úchvatný..

15.11.2016 5 z 5

Říkali mu šéf - životní zpověď Vladimíra Zábrodského Říkali mu šéf - životní zpověď Vladimíra Zábrodského František Černoch

Nádherná kniha, doplněná obrázky mapující život legendy Českého hokeje. Navíc s osobním věnováním a vzkazem od autora. Pro mě velmi cenný kousek.

08.11.2016 5 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Má první Rollinsovka, téma pokusů s DNA je skvělé. Kniha skvěle napsána, nebyl prostor k tomu ji odložit. Za mě plný počet.

04.11.2016 5 z 5

Vodní labyrint Vodní labyrint Eric Frattini

Mrazivý příběh, nenechal mě vydechnout. Afdera jako hlavní postava velmi zajímavá, stejně jako téma Opus dei- hned po zednářích dle mého názoru nejožehavější téma co se tajných společenství týče.

04.11.2016 5 z 5