John6900 John6900 komentáře u knih

Dies irae Dies irae Robert Fabian

Dlouho ležela v knihovně a čekala na svoji příležitost. Po recenzích tady, se mi do toho vůbec nechtělo. A jak už je tu několikrát uvedeno: Do první cca poloviny to bylo s odřenýma ušima ještě za 4*. Bohužel druhá polovina...2* Chvílemi asi ani nevím o čem byla, několik večerů mi u ní padla hlava. Četl jsem ji hrozně dlouho a dlouho se těšil až budu na konci. No a těším se že po těch letech snad už další díl ani nevyjde. Znám se. Musel bych si ho koupit a trhnout hrůzou jestli mě to čeká znovu...

17.03.2021 3 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

První povídka (Den skoro jako každý jiný) slušná, za 4*, dal jsem ale jen 3*, protože na co jsem si za celou dobu čtení nezvyknul a co mě hrozně sr... bylo to popisování hlavního hrdiny - On... Druhá (Černé slunce) za 5*, akční nářez od začátku do konce. Příběh sice béčkové klišé, ale zábava.
Suma sumárum 4*, bavil jsem se.

26.02.2021 4 z 5

Legionář Legionář Roman Bureš

Pěkný, jednoduchý, ale moc dobře čtivý historický román.

17.02.2021 4 z 5

Šedá Šedá Dalibor Vácha

Tak já nevím. Na jednu stranu se kniha četla hezky, ale... Mě tohle téma a celkově příběh asi moc nesedl. Pořád jsem čekal, co bude, kdy to konečně začne... a najednou byl konec. Naštěstí. Nebavilo mě to.

10.02.2021 2 z 5

Říše Říše Roman Bureš

První část akční a dost dobrá. Co mě ale dostalo, tak druhá část. Tak depresivní a tísnivá, ale zároveň tak čtivá a napínavá, že jsem se od ní nedokázal odtrhnout. Přečteno na jeden zátah.

03.02.2021 5 z 5

Dračice Dračice Jan Hlávka

Skvělé překvapení, které jsem od téhle knihy nečekal. Skvělý vývoj postavy, které ze začátku nesnášíte a na konci milujete. Přečteno jedním dechem. Už se těším na sérii Algor od tohoto dua autorů.

31.01.2021 5 z 5