jkomar jkomar komentáře u knih

Sunjatsen Sunjatsen Josef Fass

Kdo se potřebuje něco dozvědět, například ke studiu, tak je tato kniha dobrá, ale jinak je to jen velmi suchý výčet faktů a značně jsem se u toho nudil.

20.04.2014 2 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Docela zklamání. Přechod je jedna z nejlepších knih co jsem přečetl, takže jsem se na tuto knihu těšil jak malej, ale asi jsem měl přehnaná očekávání :-( . Půlku knihy jsem se ztrácel kdo je kdo a když už jsem to vše pochopil, zjistil jsem, že je mi vlastně fuk, jak to dopadne. Třetí díl si sice stejně přečtu, abych věděl jak to dopadne, ale pachuť po Dvanáctce (ne pivu :-)) zůstane.

30.07.2013 3 z 5

Artemis Fowl a ztracený ostrov Artemis Fowl a ztracený ostrov Eoin Colfer

Trochu jsem se z níže zmíněných komentářů začal bát, že už nebude stát za nic, ale mile mě tato kniha překvapila. V některých věcech je sice na můj průměrný mozek už hodně složitá, ale i tak jsem ji přečetl jedním dechem...jako předchozí 4.

08.02.2013 4 z 5

Hrdina Nik Hrdina Nik Eduard Štorch

No já nevím, není to kdovíco, ale z této doby jsem nečetl nikdy nic a rád jsem se o té době něco dozvěděl.

01.07.2012 4 z 5

Indonésie, jak ji pozná málokdo Indonésie, jak ji pozná málokdo Veronika Škvárová

No, cestopisy mám rád, ale zde se mi nelíbilo, jak to bylo napsané. Mám rád nějaký příběh - jak to šlo popořadě, a ne - ubytování je takovéhle, cestování takovéhle,... ale jinak zajímavá sonda do naprosto odlišného světa, až tak odlišného, že jsem si to nedovedl předtím představit.

01.07.2012 3 z 5

Osudová plavba Osudová plavba Karin Pavlosková

Teda dámy a pánové, tuhle knížku všem vřele doporučuji. Je to snad nejlepší cestopis co jsem četl. Tolik napětí a nebezpečí a k tomu pořádná dávka až černého humoru.....úžasné

23.04.2012 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Tato kniha mi opravdu změnila život (škoda, že to vyzní jako klišé)

19.04.2012 5 z 5

Cesta na Jenisej Cesta na Jenisej Marek Audy

Miluji cestopisy a hrozně mě láká podívat se na Sibiř, takže tohle bylo jasných pět hvězdiček. Velice čtivé a zábavné.

19.04.2012 5 z 5

Kolumbijská triáda - Káva, kokain, smaragdy Kolumbijská triáda - Káva, kokain, smaragdy Jiří Roth

No četl jsem i lepší cestopisy, ale autoři mě zavedli na taková místa (smaragdový důl, výrobna kokainu), kam se určitě nikdy nepodívám a to si na této knížce cením.

19.04.2012 4 z 5