Artemis Fowl a ztracený ostrov

Artemis Fowl a ztracený ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8074/bmid_artemis-fowl-a-ztraceny-ostrov-ljn-8074.jpg 4 245 18

Artemis Fowl série

Artemis Fowl si nedá pokoj. Ale tentokrát má proti sobě rovnoceného soupeře - geniální Minervu, která má zájem přivést na zem démony. Ještě že je tady spojenecká dvojice Artemis a Myrta! V této, zatím poslední, knize však budou muset oba obětovat opravdu hodně.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Artemis Fowl and the Lost Colony , 2006

Garfielda
28.03.2022 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší díl. Skoro před koncem jsem přerušila na 3 měsíce četbu. Dočetla jsem jen abych měla odškrknuto.

Eeper242
26.08.2021 5 z 5

Pekný diel.Nápad s démonmy je fakt super.A páčilo sa mi aj to že mal tú mágiu.Prekvapilo ma aj tá minerva.Inak fantastický diel a doporučujem ju

Atlantis
22.07.2021 4 z 5

Ztracený ostrov je povedený díl. Nápad s démony mne bavil, Minerva by mohla zajímavá a konec se s tím tedy nepáral. Jen jsem jej četl v době, kdy mi nesedl. Celou dobu jsem si uvědomoval, že čtu dobrou a čtivou knihu, ale nějak jsem se musel nutit a četl jsem dost na sílu. Zvláštní, ale je to tak. Nebo to může být tím, že tahle série je určená pro mnohem mladší publikum, než jsem já.

mrník
11.07.2021 5 z 5

Minervu i Číslo jedna jsem si okamžitě zamilovala, jen je mi líto, že se s M. nedal Arty dohromady...

MatoPalkes
27.01.2021 5 z 5

Výborný koniec, ďalší diel prosím.

HelaKratka
02.09.2019 5 z 5

Mne sa tato kniha velmi pacila. Bola plna akcie a napetia a ten koniec! Wou. Podla mna je zatial najlepsia s celej serie :)

Ailee
09.03.2018 4 z 5

Zpočátku slabší díl, ale ne o moc. Opět to bylo trochu jiné, a i když Artemisovo "všechno vím, všechno znám" může lézt krkem a vytvářet pocit, že je to až příliš přitažené za vlasy, tak k němu to prostě patří. Konec konců je to přeci geniální zločinec, no ne? Nebo spíš kladný hrdina? Tohle hubené nedochůdče už dávno není malý grázlík. :-) A ta proměna byla úžasná.

RemiBlack
02.09.2017 5 z 5

Další skvělý díl, obzvlášť ten konec. Je to jeden z mých oblíbených. Četla jsem podruhé, a asi ne naposled. :)

Ketesh
20.04.2017 5 z 5

Celou sérii jsem si velice oblíbila, přestože jsem ji četla ve věku, kdy pro mě už tak úplně určena nebyla. Knihy jsem četla velice ráda, všechny. Některé byli lepší, ty poslední o fous horší a víc melancholické, nicméně se od nich člověk skvěle odreagoval a příběh si užil. Všechny knihy tvoří ceněnou část mé knihovny a hned tak se jich nehodlám vzdávat.

Pamatuji si, že na konci knihy se mi chtělo brečet... kdo četl, ví proč...

Majkrofon
16.03.2017 3 z 5

Asi moja rozlucka s Artemisom, tento diel ma velmi nezaujal, uvidim, ci sa k tejto serii este niekedy vratim.

fristo
04.01.2017 4 z 5

Zlomový diel na pokračovanie Fowl ságy. Autor si pribraním novej figúrky "Číslo jedna" s neobmedzenou kúzelnou mocou a schopnosťou vytvárania časových tunelov otvoril ďalšie možnosti na spestrenie príbehu. Táto kniha musela byť takto jednoducho napísaná inak by nebolo možné napísať pokračovanie. V knihe je tiež prvok romantiky odhalením génia rovného samotnému AF a k tomu ženského pohlavia. Autor musel iba preklenúť ich vekový rozdiel, čo sa mu tiež podarilo zastavením AF v čase.

martin6500
24.10.2016 4 z 5

najprv to čítal môj syn. po roku som o to zakopol, a príjemne ma to prekvapilo. žiadne umelé naťahovanie deja, stálanová zápletka. fakt milé, zaujímavé dielo.

Ema007
29.06.2016 5 z 5

Musím přiznat, že ze začátku mě tahle knížka moc nebavila, ale tak po sté stránce jsem se do ní opravdu začetla. Moc se mi líbil ten konec! :)

Mako123123
01.08.2013 4 z 5

Kniha bola ok, ale čakal som omnoho zapeklitejšiu zápletku dávam 4/5

jkomar
08.02.2013 4 z 5

Trochu jsem se z níže zmíněných komentářů začal bát, že už nebude stát za nic, ale mile mě tato kniha překvapila. V některých věcech je sice na můj průměrný mozek už hodně složitá, ale i tak jsem ji přečetl jedním dechem...jako předchozí 4.

Layss
21.02.2012 3 z 5

Podle mě začala série Artemis Fowl trochu upadat. Děj mi přišel místy takový roztržitý a hlavně konec se mi zdál trochu useknutý. Jenže jsem prostě fanoušek a tuhle knížku mám ve své sbírce..

kajisek
25.11.2011

právě ji čtu a je moc zajímavá

Georgianna
11.04.2011

Tato knížka se mi líbila

skřítkové genialita

Eoin Colfer