jirka_karas jirka_karas komentáře u knih

Partyzánská válka Partyzánská válka Ernesto Che Guevara

Za mě výborný. Není nad to číst knihu o něčem, co naprostá většina z nás nikdy nezažila a autor si tím procházel řadu let. Je to zajímavý, poněkud netradiční pohled na věc, ale kniha opravdu stojí za to.

23.12.2020 5 z 5

Z bojových zkušeností odstřelovače Z bojových zkušeností odstřelovače Vladimir Nikolajevič Pčelincev

Nemá moc stran, ale i tak je dobrá. Není moc knih od skutečných odstřelovačů se stovkami potvrzených zásahů. Kniha je velmi zajímavá!

23.12.2020 5 z 5

Odstřelovačská taktika povstalců a záškodníků Odstřelovačská taktika povstalců a záškodníků Antonín Nowak

Super, není co dodat. Kniha rozhodně nemůže chybět v knihovničce někoho, kdo se zajímá o odstřelovačství, povstalce, teroristy, záškodníky, partyzánskou válku atp.

Werwolf Werwolf Charles Whiting

Moje oblíbená na téma Werwolfu. Kéž by takových bylo víc!

02.12.2020 5 z 5

Werwolfové: Hitlerova poslední tajná zbraň Werwolfové: Hitlerova poslední tajná zbraň Roman Cílek

Dobrá kniha, doporučuji.

02.12.2020 4 z 5

Bojový manuál jednotek Werwolf Bojový manuál jednotek Werwolf Antonín Nowak

Super kniha pro každého, kdo se zabývá guerillou, partyzánským hnutím přežitím v extrémních podmínkách, druhou světovou válkou atp. Doporučuji.

02.12.2020 5 z 5

Budó: moderní japonská bojová umění Budó: moderní japonská bojová umění Ivan Fojtík

Dosti slabé, ale což. Dávám tři hvězdy.

02.05.2020 2 z 5

Kendó: Úplný průvodce Kendó: Úplný průvodce Hiroši Ozawa

Kniha je výborná. Autor sice přecenil český trh a na knize prodělal kalhoty, nicméně z pohledu čtenáře je kniha výborná. Vše podrobně a srozumitelně rozpsáno, mnoho fotografií a cenných informací od skutečného odborníka. Dámám plné hodnocení.

02.05.2020 5 z 5

Fotbal Fotbal Michel Deshors

Skvělá klasika pro všechny milovníky kopané...

02.05.2020 5 z 5

Cuba - Záštita japonského meče / Tsuba - Japanese Sword Guard Cuba - Záštita japonského meče / Tsuba - Japanese Sword Guard Jakub Zeman

Opravdu, moc pěkná kniha.

02.05.2020 4 z 5

Japonská bojová umění Japonská bojová umění Antonín Nowak

Výborná kniha, nemám co vytknout. Přečetl jsem doslova jedním dechem. O Vánocích ji budu číst znovu. Těším se na další díl. Kdy bude, autore? :-)

01.11.2019 5 z 5