Budó: moderní japonská bojová umění

Kniha nabízí základní informace o historii, ale i filozofii jednotlivých bojových technik. Kniha zabývá přednostně zlepšením charakteru, dokonalým poznáním sebe sama a naznačuje, jak trvale odstraňovat své vlastní nedostatky. Tato kultura napomáhá tělesnému i duševnímu očištění jak těla,tak i mysli. Je vhodná pro všechny věkové skupiny. Publikace je v závěru doplněna fotografickou přílohou. Příručka je určena všem zájemcům o moderní bojová umění, jejich techniky i duchovní podstatu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100909/budo-moderni-japonska-bojova-umeni-100909.jpg 2.25
Literatura naučná, Sport
Vydáno, Naše vojsko

Kniha Budó: moderní japonská bojová umění

jirka_karas

Dosti slabé, ale což. Dávám tři hvězdy.

SamuraiJack
15. dubnaodpad!

Velmi slabá a špatná kniha. Vůbec nechápu, co autora vedlo k tomu knihu napsat. Prodávat se mohla snad jen díky tomu, že byl po těchto knihách hlad a nic jiného v té době prostě nebylo. Jinak si to neumím vysvětlit.

kindle.raeder
14.10.2019

Dost slaba, na trhu jsou rozhodne lepsi a zajimavejsi knihy. Cokoliv ctu od tohoto autora, tak mam spis pocit, ze nema o com psat a co rict a, ze se jen snazi vyplnit nejak mezeru na trhu a vydelat nejakou tu korunu. Nemucu si pomoct. Jinak nechapu, proc by takovou knihu vubec nekdo tvoril. Ale jsou i horsi, proto davam dve hvezdicky z peti.

Jez a běhej
Jez a běhej

Ivan Fojtík
česká, 1940

všech 12 knih autora

Kniha Budó: moderní japonská bojová umění je v

dalších seznamech1x