ji69ri ji69ri komentáře u knih

Alenka, Krakonoš a lev Alenka, Krakonoš a lev Danka Šárková

Krásná kniha pro děti. Ještě lepší než první díl.

23.10.2020 5 z 5

Co se dnes hraje? Pohádky 21. století Co se dnes hraje? Pohádky 21. století Danka Šárková

Koblizek mě dostal. Až mrazí...

Alenka a Krakonoš Alenka a Krakonoš Danka Šárková

Vynikající dětská kniha!!

Svatební dar Svatební dar Danka Šárková

To musíte přečíst! Tomu říkám překvapení ????????

Světlo a tma Světlo a tma Danka Šárková

Světlo a tma je z těch lepších, které autorka napsala. Popis života, ještě k tomu naprosto plnohodnotného a kvalitniho, člověka s bipolární poruchou je perfektně popsán a to velmi čtivou formou. Za mne doporučuji.

14.05.2019 5 z 5

Ukradené dětství Kamily Ukradené dětství Kamily Danka Šárková

Nejlepší kniha od této autorky. Absolutni pecka. Doporučuji všem!

29.03.2019 5 z 5

Horal(ka) Horal(ka) Danka Šárková

Oddychovka na dovolenou, u které se pobavíte a chvílemi, ale jen chvílemi zamyslíte. Autorka s nadhledm popisuje život se svými dětmi, které ji pomalu ale jistě odcházejí z domu. Nechce být sama, a tak si dá" inzerát na chlapa". Jenže to má háček - on žije na samotě v horách, kde má slepice, kozy a prase a ona je z centra Prahy.

17.05.2018 5 z 5

Čekala jsem dlouho! Čekala jsem dlouho! Danka Šárková

Dobře popsané tři ženy. Babička, matka a vnučka. Rozuzlení, kdy matka svoji velkou lásku potká až za skoro půl století, bylo dobře a srandovně napsané.

17.05.2018 5 z 5

Zašívaná panenka Zašívaná panenka Danka Šárková

Jestli by si nějaká kniha zasloužila zfilmovat, tak určitě Zašívaná panenka. Rozdílnost povah manželů, "tragický" osud Lady a pak rozuzlení, kdy vám jde mráz po zádech a nemůžete usnout se opravdu vybízí k psychotrilleru.

Cesta za hranice Cesta za hranice Danka Šárková

Dobrá kniha na dovolenou. Spíše pro ženy.

Světlo a tma Světlo a tma Danka Šárková

Kniha se čte jedním dechem, provázanost dvou rozdílných životů je příjemně sladěna a konec velmi překvapivý . Doporučuji ženám i mužům.