JessS JessS komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

....Knížka je sice až pro 15 leté čtenáře,mě je 11 ale miluju všechny knihy.
Však nikdy jsem se nesetkala s knihou tak psychycky náročnou.Lina je velká bojovnice,ale nejvíši síla na tom je,ta,aby se Lina nenechala zlomit! Knihu sem ještě nedočetla ale doufm,že její rodina přežijem,že se shledají s otcem Kostasem,a že se všichni Vilkasovi dostanou domů,dřív než za 25 let.

Též si přeju aby byla kniha zfilmovaná,jistě bude mít velký úspěch ;)

25.02.2014 5 z 5

Tajemství duchů – Přízrak beze jména Tajemství duchů – Přízrak beze jména Mary K. Pershall

Knížka je fajn,mám všechny díly,opravdu se spisovatelce moc povedly ;)

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Ta knížka je prostě fajn,co jiného říct.
Spisovatelce se povedla! ;)

Zpráva ze záhrobí Zpráva ze záhrobí Mary K. Pershall

Knížka je fajn,mám všechny díly,opravdu se spisovatelce moc povedly ;)

25.02.2014 5 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Je to skvělá knížka,vždy mě dost pobaví,a ráda shlédnu i film ;)

Julie a bílý poník Julie a bílý poník Christiane Gohl

Kniha byla vyjímečná a moc mě bavilo ji číst.
Nemám víc co dodat,autorka má prostě dobrý styl,a je vidět že jí baví psát knihy!

Blahopřeji k tam skvělému výtvoru,a jen tak dál! ;)

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Knihu jsem četla když mi bylo devět,ve čtvrté třídě jako povinou četbu.Kniha mě zaujala,a pak jsem si ji přečetla ještě asi 3krát.
Ale jednu otázku si pořád kladu....Leni,neboli Alena měla tmavé oči a vlasy,a však němci sou spíše světlého typu,takže sem se podivila,že Leni nebyla převezená do koncentračních táborů.Bylo neuvřitelné,že tak malá holčička,která se každý den stýkávala s mlácením a odsuzováním,dokázala najít svou matku a dědečka,kteří přebývali v českém městě Klatovy.S každou další kapitolou navíc,jsem doufala že se holčička dostala domů..

Kniha má jistě velký úspěch! ;)