Tajemství duchů – Přízrak beze jména

Tajemství duchů – Přízrak beze jména https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172678/tajemstvi-duchu-priz-172678.gif 4 27 4

Tajemství duchů série

< 3. díl

Dvanáctiletá Ruby není jako ostatní. Slyší a vidí duchy, se kterými může i normálně mluvit. Každému, kdo se s ní spojí, se snaží pomoct. Co ale dělat, když jeden takový duch ze školy neví, kdo je, odkud přišel a co hledá? Podaří se Ruby objasnit jeho minulost a najít odpovědi na otázky?

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ruby Clair 3 - A Ghost at School , 2011

Orange8knihomol
18.05.2019 5 z 5

Opět úžasný nápad na příběh, který mi ale místy připadal trochu přetažený za vlasy a místy pro dětskou knihu nevhodný (např. jak Ruby zaječí: ,,Sklapni, ty blbá krávo!"). Jinak z konce jsem byla naprosto odvařená, neboť byl vcelku dojemný, i když se dal očekávat již dříve. Nevím proč, ale tenhle díl mi oproti ostatním zezačátku přišel takový zdlouhavý a rozvleklý, než naše Ruby konečně přišla na ,,opravdu speciální a jedinečný" nápad, na nějž by určitě nikdo jiný jen tak nepřišel, jak duchovi pomoct. Jinak i přes všechna negativa mám z knihy dobrý dojem. Co by se také dalo očekávat od knížky pro holky okolo 10-ti let, že ano? DOPORUČUJI spíše o dost mladším čtenářkám, než jsem já. Těm starším se bude kniha zdát velmi úsměvná, primitivní a někdy až absurdní.

Liliana2006
25.04.2017 5 z 5

Óóóóóóóóóó !!!!!!! To bylo opravdu super a taky konec naprosto dojemný opravdu hezká kniha ..........

barulina1
13.09.2014

Četla jsem jen tento díl.Obdivuju Ruby , kdybych měla tento dar , ( :-DDD) nevydržela bych to.Líbilo se mi to.Bylo to pěkné.

JessS
25.02.2014 5 z 5

Knížka je fajn,mám všechny díly,opravdu se spisovatelce moc povedly ;)

2012  79%Moje zvláštní schopnosti
2013  87%Zpráva ze záhrobí