Jemimah Jemimah komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Kvůli filmu co se chystá jsem se rozhodla knížku přečíst. Rozhodně tyhle dvě postavy nebudou patřit mezi moje oblíbence. Proč mi to připadá jako 50 odstínů jen v mladším vydání? Vždyť je to jak přes kopírák (ani to se nedalo dočíst). 500 stran utrpení. Každá strana stejná jako předchozí, jen se měnila kolej za dům, restauraci či byt. Popravdě moje chyba, že neodložím knihu dokud ji nepřečtu, když už jednou začnu, ale tohle bylo vážně prázdný.

07.04.2019 odpad!

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Nebyla jsem nijak unešená a spoustu částí jsem jen prolítla pohledem. Zdálo se mi, že se tam příliš všechno opakuje a nebavím mě, jak na konci těchto knih si všichni všechno vysvětlí, zní mi to strašně sladce, falešně a stírá se rozdíl mezi mužem a ženou.

11.06.2016 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jsem docela zklamaná. Námět super, jen ten vypravěčský styl mi prostě nesednul a ze začátku jsem se v těch postavách ztrácela, protože se mi všechny ženy zdály úplně stejný. Asi se ze mě fanda spisovatelky nestane. Podle reklamy na Knihu roku 2015 jsem prostě čekala mnohem víc. Jsem ráda, že jsem si knihu jen půjčila :-)

31.12.2015 2 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Při čtení knihy jsem byla šíleně unavená. A to začala celkem dobře, jenže od setkání hlavních postav mi bylo jasný o co tam jde a to, že až do konce knihy byla Ava v nevědomosti, přestože vše bylo od začátku naprosto průhledný. Z Avy udělala autorka hloupou husu a Jesse...no to nemá smysl komentovat. A vášně co by se za nehet vešlo :-(

31.10.2015 2 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Hodně pasáží jsem přeskakovala, chyběla mi tam vášeň a jak tu bylo psáno jiskra. Příběh už tu taky byla v různých obměnách :-( Ale dočetla jsem, i když mi to trvalo dýl než obvykle.

22.10.2015 1 z 5

Jeho chvíle Jeho chvíle Elinor Glyn

Miluji tuhle knihu. Vždy si při jejím čtení představuji ten dávný svět, který už je pro nás skoro legendou :-) Kniha, která nikdy neomrzí a hodí se na dlouhé zimní večery.......

30.01.2013 5 z 5