JeffyBlack JeffyBlack komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Neřadím Hvězdy k dílům, které nějakým způsobem zasáhly můj život, možná za to především může BOOM, který vůči Johnu Greenovi vypukl. A nebudeme si lhát, jsou daleko lepší autoři, než právě J. Green. Avšak kniha byla pěkná, dojemná a na odpočinek jako dělaná.

14.03.2016 3 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Za svůj život jsem přečetla opravdu hodně knih a žádná mi není tak blízká jako tato. Chvíle před koncem mi byla půjčena kamarádkou, když jsem ležela na nemocničním lůžku po absolutním psychickém kolapsu. Bez výčitek svědomí mohu říci, že tato kniha je mou nejoblíbenější právě pro to, jak moc ovlivnila můj pohled na určité věci, a především na svět.
Ve finále si myslím, že i 5 hvězdiček je málo!

16.03.2016 5 z 5

Až bude padat hvězda Až bude padat hvězda Valja Stýblová

Kdysi dávno jsem ji objevila na poličce mezi knížkami po mamce. Jako mladší jsem váhala, nakonec jsem po ni stejně sáhla. Výběru nelituji, stala se jednou z mých nejoblíbenějších a strašně ráda se k ní vracím. Dokonce i přes ty slzy, co vždycky roním v závěru.

22.02.2016 5 z 5

Taky sem byla punk Taky sem byla punk Veronika Hladilová

Také mě docela udivuje nízké hodnocení, jak již bylo zmíněno. Pro mě byla kniha naprosto skvělá, sáhla jsem po ni již několikrát a stále si ji nemůžu vynachválit. Je sice pravda, že jsem ji prvně četla v období, kdy jsem sama byla "punk", avšak dojmy to vůbec nekazí. Za mě 5*

28.04.2016 5 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Naprosto neuvěřitelná kniha, která skvěle vykresluje problematiku anorexie po duševní, ale i psychické stránce. Za mě rozhodně jedna z nejlepších knih, které jsem na toto téma četla.

28.04.2016 5 z 5

Vandiny tajné zápisky Vandiny tajné zápisky Dagmar Geisler

Kniha mého dětství, zbožňovala jsem Vandiny zápisky společně s grafickým zpracováním.

03.03.2016

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Mám pocit, že jediné, co se mi na knize líbilo je obálka. V ději jsem se strašně ztrácela, styl psaní mi vůbec nesedl a celkově jsem od knihy očekávala trošičku víc.

22.02.2016 2 z 5