JančaP. JančaP. komentáře u knih

Cop Cop Lætitia Colombani

Moje první přečtená kniha od nakladatelství Odeon. Tuto knihu jsem náhodou našla v knihovně a vzhledem k tomu, že jsem o ní už trochu slyšela, tak si ji půjčila. A udělala jsem dobře. Kniha mě překvapivě bavila a rychle jsem se začetla. Nejvíce se mě pohltil příběh Smiti z Indie. Líbilo se mi jak se jednotlivé příbehy střídaly. Konec knihy mě velmi překvapil, sice se přiznám, že po určité situaci jsem ho odhadla, ale i tak byl pěkný. Toto je zrovna kniha, u které bych ocenila více stránek, abychom se více dozvěděli o jednotlivých ženách. Jediná věc, která mi trošku vadila je ta, že v knize nebyla přímá řeč.

15.07.2019 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

O knize jsem slyšela samé negativní názory, tak jsem se ze zajímavosti do ní pustila. Můj názor na tuhle "knihu" je takový, že je to škoda papíru. Štvalo mě, že na jedné straně byly třeba jen 2 slova a nic jiného. Neumím si představit, že bych si ji koupila - měla jsem ji půjčenou z knihovny .

12.07.2019 odpad!

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Od této autorky jsem četla (před touto knihou) jen Vypravěčku, kterou jsem si oblíbila, ale tuhle jsem si zamilovala. Silný příběh, který se četl skoro sám. Konec knihy jsem si představovala všelijak a i přes to skončil úplně jinak. Myslím, že na tuhle knihu budu myslet ještě dlouho a každému ji doporučuji, aby si ji přečetl.

11.07.2019 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Jednoduše napsaná kniha, spíš taková oddechovka. Spousta věcí mi tam nedávala smysl a chyběly mi tam detailnější popisy prostředí i postav. Knížce musím uznat, že byla velmi vtipně napsaná. Kniha nebyla vyloženě špatná, ale další díl si už asi nepřečtu.

27.06.2019 3 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Zatím asi nejlepší díl - oproti předchozím. Přišlo mi, že je tam mnohem víc akce a hodně se to lišilo od předchozích dílů - ty mi přišly dějem podobné, ale tohle bylo úplně něco jiného. Pecka, moc doporučuju :)

24.06.2019 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Čekala jsem něco trochu jiného, ale i tak se mi kniha líbila. To co jsem si z knihy odnesla bylo to, že problémy nemusí mít je děti, ale i dospělí lidé. Že je lepší se s každým problémem vypořádat než ho jen v sobě potlačovat.

17.06.2019 3 z 5