jan0223 jan0223 komentáře u knih

Unesená Unesená Manuro (p)

Kniha která vás nemá ráda. ☺ Propracovaný příběh se zajímavým námětem. Příběh který vás vtáhne do děje. Stejně jako mnozí jsem ji na první pokus nedal, ale právě o tom to je, kniha nás má zabavit na delší chvíli než jen na pár minut a proto jsem rád, že je tak těžká protože po dosažení cíle by ztratila určité kouzlo nedostupnosti. Obrázky ilustrované do stejné barvy navozují temnou atmosféru a podchycují celý příběh. Rozhodně zajímavý nápad a vyplňuje mezeru na trhu a určitě na prvotinu dává laťku hodně vysoko. Doufám že bude inspirovat i ostatní aby se na trhu i tento styl trochu rozmohl. I přesto, že ne každý má rád tento styl tak jsem přesvědčen, že si svoje fanoušky najde a pár knihoven zaplní tímto ojedinělým stylem.

05.04.2019 4 z 5

Oživovateľ Oživovateľ Seth Patrick

Kniha se zajímavým námětem, ale bohužel mám pocit že se autor mnohdy zbytečně snaží příliš vystihnout prostředí, pocity a emoce a uniká mu čtivost a vtáhnutí čtenáře do komplexního děje a přípravy na děj budoucí, zbytečně se ale musí čtenář prokousávat nudnými pasážemi, které mohli být využity jinak a podpořit celkový děj a dojem. Ale jinak přes některé drobné nedostatky má kniha přímý děj směřující k překvapivému rozuzlení. Pro mě je to takový typ knihy který nenadchne ale ani neurazí a svého čtenáře si určitě najde. Rád jsem si ji přečetl, není to kniha ke které by jsem vrátil, leda až po hodně dlouhé době.
HA-RY

31.01.2017 3 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Každá kniha si svého čtenáře najde, Láďova kuchařka se dostala do popředí díky jeho lidovému přístupu k vaření v TV. Také rád vařím a několik receptů vyzkoušel, musím jenom konstatovat, že né všechny recepty jsou k zatraceníhodné, ale na druhou stranu nechápu jak lze publikovat recepty kde už je ve hře zdraví samotného strávníka. Jinak kuchařka pěkná jednoduchá, ale jako ve všem by jsme se měli řídit hlavně zdravým selským rozumem a né všechno papouškovat podle knihy, nebrat to jako dogma.

21.12.2014 3 z 5