jali jali komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

dávám 5*,moc se mi knížka líbila, je neuvěřitelné,co člověk přežije nevím,co víc napsat,jen to,že ji doporučuji přečíst

31.10.2018 5 z 5

patřím mezi ty,které knížka neuchvátila,měla jsem co dělat,abych ji dočetla.A vůbec jsem se neřezala smíchy,jak mi někteří líčili.To u Betty Mac Donaldové jsem se nasmála víc

27.01.2017

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Slyšela jsem na tuto knížku samou chválu,navíc jsem byla v Žítkové i v domku poslední bohyně Irmy.Knížka se mi líbila,ale zase tak úplně nenadchla,do poloviny mě moc nebavily zprávy z archivu,ale od poloviny mne knížka chytla a konec byl překvapivý a smutný.

24.04.2018

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

knížku jsem poprvé četla před 38 lety,kdy mi ji šoupla kamarádka ,abych si po porodu v nemocnici něco přečetla.Smála jsem se tak,že mi málem praskly stehy.Od té doby jsem ji četla několikrát a stále mně baví,je to jedna z mých nejoblíbenějších knih

27.02.2017

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

myslím,že už žádnou další knížku od Jakoubkové číst nebudu.Z této knížky kapala sladkost až na zem.Všichni byli úžasní,fantastičtí, skvělí ,všechny zeny byly štíhlé jako víly i maminka v sedmdesáti,nosily nádherné šaty,všichni měli hoodně peněz a hlavně jedli,popisy jídel určitě zabraly část knihy ,všichni se měli rádi,Agátka létala po Evropě a postupovala v kariéře nakonec se objevil Ital s palácem v Římě,no přeslazené

31.03.2022