ivusiacik ivusiacik komentáře u knih

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Za mna takto: namet dobry, neokukany, sviezi, ALE bolo to strasne nudne napisane, oproti ostatnym kniham od Renshaw bola tato pre mna nezazivna. Ku koncu, ked uz bol jasny happy end, som sa musela nutit docitat to. ‍️

24.08.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Hm nooo... za mna super :) Ale tolko co Jude "odpadavala" alebo minimalne spominala, ze sa vsetko toci alebo pod nou podlaha "zmäkla", s tym by kazdy normalny clovek zasiel k lekarovi :))))

29.04.2021 3 z 5

Příliv Příliv Lucie Schánělová

Citala som, citala, az som sa dostala na koniec a zistila som, ze mi chyba nejaka vacsia drama :D Cely cas som cakala, ze sa dozviem viac o Danielovej minulosti, ze dojde k nejakemu dramatickemu prevratu okolo Daniela a Katie a ono nic.. skoncilo to tak potichucky ako to aj zacalo.
Prepadak to nebol, ale cakala som od toho viac.

20.04.2021 2 z 5

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Za mňa super! Taký novodobý príbeh Rómea a Júlie :D Malo to všetko: príbeh, iskru, humor, nenávisť, lásku a na záver, keď už to vyzeralo, že je "ruka v rukáve", prišlo prekvapenie. A toto som teda nečakala :D Dúfam, že sa dočkáme aj ďalšej časti.

22.01.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Žiadna veľká zápletka, žiadne veľké problémy, žiadny ťažký príbeh.. také jednoduché, rýchle, oddychové čítanie. Tiež ma rozčuľovala naivita hlavnej hrdinky, občas som sa chytala za hlavu :D Rozhodne je to teda vo výsledku oveľa nudnejšie ako to pôsobí z anotácie.. škoda.

22.01.2021 2 z 5

Sľub mlčanlivosti Sľub mlčanlivosti Veronika Bieliková

Takto... príbeh dobrý, pre mňa zaujímavý, napriek tomu, že aktuálne téma mafiánskej lásky fičí. Čo mi ale naozaj veľmi kazilo celkový dobrý dojem, bola gramatika. To bolo niečo hrozné. Žiadne rozdiely medzi zo/so, mi/my, taktiež párkrát/jedenkrát/zopárkrát (proste všetko xkrát sa píše spolu), nejaký ten preklep, zle umiestnená čiarka, či iný font od polovice knihy (aspoň v tej mojej e-knihe, neviem ako je to v tlačenej verzii). Jeden by si myslel, že keď už sa autorka rozhodla dielo poslať do sveta, tak to prejde aspoň korektúrou a v prípade, že si to nemôže dovoliť, stačí podľa mňa zverejniť výzvu a určite sa nejaký ochotný fanúšik nájde, ktorý jej to doklepne do dokonalosti:) Ešte mi možno prišlo zbytočné to popisovanie deja aj z pohľadu nie hlavných postáv. Nestretla som sa s tým ešte, možno to je zaujímavé, ale mala som pocit, že som dvakrát čítala to isté, nedalo mi to žiadny nový pohľad na konanie postáv, takže mi to príde ako zbytočné plytvanie stránkami. Knihu som si kúpila, aby som podporila slovenskú autorku a pravdepodobne si kúpim aj ďalšie diely a budem dúfať, že gramatika bude lepšia:)

25.11.2020 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na začiatku to bolo šťavnaté, malo to iskru a všetky typické znaky pre knihy týchto autoriek.. Potom to však malo pre mňa rýchly spád, až si v štyroch pätinách knihy hovoríte, čo sa tam ešte môže stať, hrdinovia sa dali dokopy, vyznali si lásku, klape im to, ale potom to príde.. A aj keď tak nejak tušíte, čo sa ešte môže pokaziť, tak toto, čo nastane nečakáte. Za mňa môže byť, ale aj tak mám pocit, že majú aj lepšie počiny.

21.11.2020 3 z 5