Ingrísek Ingrísek komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha mi absolutně k prvnímu dílu neseděla a mohla být tak o polovinu kratší. Napsat další díl jen kvůli tomu, že si to fanoušci přejí, není zárukou úspěchu.

08.01.2019 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nastavovaná kaše...

11.06.2018 2 z 5

Kniha nejenom pro malé čtenáře, která oplývá překrásnými ilustracemi. Dozvěděla jsem se o významných ženách, které jsem dosud neznala. Informace jsem si vždy doplnila a rozšířila z dalších zdrojů. Je však třeba přiznat, že některé příběhy jsou poplatné době.

04.07.2018 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Knihu přece jen oživila nová postava tetičky a lehký vývoj vztahu mezi hlavní vypravěčkou a Maxem. I tak doufám, že žádné další pokračování nebude.

14.06.2018 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Smíchy jsem neřvala, maximálně jsem se parkrát pousmála. Nejvíce mě vytáčela neschopnost postav, vydržela jsem číst jen kvůli postavě vypravečky.

10.06.2018 3 z 5

Země - 50 myšlenek, které musíte znát Země - 50 myšlenek, které musíte znát Martin Redfern

Před přečtením by se čtenář měl orientovat v základních geologických pojmech. Některé kapitoly byly zajímavé a čtivé, některé už méně. Z mého pohledu byla nejvíce zajímavá poslední pětina knihy.

27.05.2018 3 z 5