Ilu53 Ilu53 komentáře u knih

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Téměř souhlasím s předchozím komentářem, rozečtenou knihu jsem si brala do lázní a těšila se, jak si zpříjemním volno... Chvílemi jsem si myslela, že si z nás autorka utahuje, fůra nesmyslných dialogů, změť postav, bez šťávy, škoda peněz. Velké zklamání po předchozích velmi čtivých titulech.

11.10.2017 1 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Uf, byla to dřina se tímto veledílem prokousat! S každou další kapitolou jsem doufala, že se děj pořádně rozjede a zatím se víc a víc zadrhával! Fůra zbytečných stran, nelogické úsudky, snaha šokovat vyšla naprázdno, zvraty bez wow... Absolutně se nemohu ztotožnit z většinou zde uvedených názorů. Za mne několik zbytečně strávených večerů s touto knihou! Dotčeno, navždy odloženo!

28.03.2021 1 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Nechutné, zbytečně odporné, nesmyslné, zdejší nadšení nesdílím!!!

15.04.2021

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Dala jsem se zlákat pozitivními komentáři a knihu si pořídila. Začátek super, plný napětí... Pak se ale děj tak divně táhl... Absolutně ztratil dech. Až jsem si chvílemi říkala, jestli si z nás autor neutahuje. Protože knížky zásadně dočítám, věnovala jsem jí několik večerů, ale šlo to pěkně ztuha. Konec už to nezachránil. Za mne velké zklamání... Asi skončí v nějaké bibliobudce.

25.12.2019 1 z 5

Stíny zůstávají Stíny zůstávají Peter De Jonge

Můj komentář bude stručný a jak se tak dívám, zcela odlišný již od těch zveřejněných. Knížky dočítám, ale u téhle mi to šlo hodně ztuha ???? Byl to průvodce NY s příběhem? Hodně špatná symbioza. Odnáším do bibliobudky a už nikdy více...

05.07.2019