ickok ickok komentáře u knih

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Šokující příběh o “vymývání mozku”. První část knihy jsem si pořad rikala co je to za “pipinu” . Nechápu proč neodesla hned na začátku . Zbil ji, začal se chovat úplně jinak. Byla u nej ještě přes noc a až druhy den ji sebral pas. To byl ten moment, kdy měla tu noc zmizet. Nechápu, ze to neudělala.Proste psychicky slabá , hloupá divka a Kas to vycítil , poznal a využil. Později utéct chápu , ze už neslo. Byla totálně zmanipulovana. Moc smutný příběh .

23.04.2021 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Bezva, moc jsem se nasmala a to já jen tak ničemu se nesmějí.

21.01.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Moc se mi to líbilo . Četlo se skvěle . Těším se na pokračování . Zvědavost je hrozná ????

21.01.2021 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Takové čtení pro mladé . Čtyři kamarádky co vlastně nejsou kamarádky :-( Spíš takové pipinky co řeší přes půl knihy blbosti a jen se neustále dohadují . Druhá půlka už byla lepší .

05.01.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Mě se to líbilo. Začátek fajn, potom dost zdlouhavé, že jsem to chtěla odložit, což tedy nerada dělám. Potom se to rozjelo a moc mě to bavilo a pohltilo. Jet na výlet na Tribeč mě také moc láká, ale určitě tam nepojedu v zimě. Přeci jenom pro jistotu :-)

25.11.2019 5 z 5