Hufendy Hufendy komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem dostala k narozeninám pro zpříjemnění času. Já osobně mám radši horory nebo thrillery, ale zkusila jsem jí dát šanci. Knihu jsem přečetla za 3 dny a to je na mě neobvyklé :D. Příběh vám dovolí se znovu zamilovat a ano vím, že to končí špatně, ale co by to bylo za život, kdyby jsme si neuměli užít i poslední chvilky svého života že? Určitě doporučuji přečíst a jestli vás nebaví číst tak alespoň zkouknout film :)

06.02.2017 5 z 5

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

Pěkné odreagování :)

30.12.2017 5 z 5

Holky jsou přece bezva Holky jsou přece bezva Karin Kampwerth

Kniha se mi líbila, i když je to spíše kbiha určená pro kluky. V některých kapitolách jsem se i zasmála. Pěkná a naučná kniha :)

17.12.2017 5 z 5

Antigona Antigona Sofoklés

I když byla kniha měla málo stránek, tak to pro mě byl boj přečíst. Přišlo mi to nudné a mě se to strašně blbě četlo.

13.11.2017 3 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Tato kniha mě hned na začátku vtáhla do děje a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Nejzajímavější byl konec u kterého jsem si pak jenom po přečtení řekla: ,,Cože?" No prostě super kniha určitě doporučuji :)

20.08.2017 5 z 5

O životě a smrti O životě a smrti Osho

Ze začátku mě to bavilo, ale pak už to začínalo být pořád to samý. Pořád jenom meditace a jiné věci atd....Kniha asi nebyla určena pro mě.

17.08.2017 1 z 5

Léčení duše Léčení duše Osho

Kniha má mnoho způsobů a technik. Některé jsou jednoduché a některým se musíte nějaký ten čas zabývat ale nic není hned. Určitě doporučuji. Skvělé napsaná kniha :)

11.02.2017 5 z 5

Almanach tajemna Almanach tajemna * antologie

Hodně velké zklamání. Jedině co se mi tam líbilo byly obrázky a to je asi tak všechno. Já mám nadpřirozeno ráda, ale tohle mi prostě přišlo až moc nudný. I když knížky neodkládám tak tohle prostě nešlo vydržet. Myslím, že už se k ní vracet nebudu.

07.02.2017 2 z 5

Meditace. První a jediná svoboda Meditace. První a jediná svoboda Osho

Moje první a určitě ne poslední kniha od něj. Je hodně knih, který se zabývají meditací, ale mě osobně se nejvíce líbila tahle. Ty co začínají s meditací tak určitě nebudou litovat. V knize je hodně technik a každý si může vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje. Určitě doporučuji

05.02.2017 5 z 5