O životě a smrti

O životě a smrti

Oblíbený guru mluví v této své knize bez zábran o smrti. Toto téma není možné tabuizovat, protože pokud chcete opravdu žít, musíte se vyrovnat i s myšlenkou na smrt.Najdete zde odpovědi na různé situace, a pokud je pro vás toto téma zrovna aktuální, Osho vám poskytne hlu-bokou, nádhernou inspiraci, a hlavně se ve vás probudí touha po plném životě."Já vám žádnou útěchu neposkytnu. Neřeknu vám: „Duše je věčná. Nebojte se, nikdy nezemřete. Zemře pouze tělo.“ Vím, že je to pravda, ale na tuhle pravdu musí každý přijít sám. Nenaučíte se to na základě ně-jakého tvrzení a nelze to sdělit ani žádným jiným způ-sobem: musíte to zažít". ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26554/o-zivote-a-smrti-26554.jpg 4.512
Vydáno:, Eugenika

Hufendy
17.08.2017

Ze začátku mě to bavilo, ale pak už to začínalo být pořád to samý. Pořád jenom meditace a jiné věci atd....Kniha asi nebyla určena pro mě.

Maichalka
03.05.2016

Kniha, kterou by si měl opravdu přečíst každý.

soltera
25.10.2012

Túto knihu by som doporučila prečítať každému. Zbaví nás strachu zo smrti a umierania. Poradí, ako pomôcť milovaným pri odchode z tohto sveta a ako sa ľahšie vyrovnať so smrťou blízkych. Taktiež nám pomôže uvedomiť si, že život sa nemá zbytočne premrhať. A všetko úplne jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom.