Houbička77 Houbička77 komentáře u knih

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Přečetla jsem jedním dechem. Klasická česká detektivka, která vás plně vtáhne do děje a úplně vás pohltí. Skvěle napsané, věřím, že by i filmové zpracování stálo za to. Těm, co mají rádi českou detektivku, ale i těm, kteří o to až tak nestojí doporučuji přečíst. Stojí to za to!

29.12.2013 5 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Bohužel tuto knihu jsem nedočetla. Ne a ne se do ní začíst. Vůbec mě to nechytlo. Pro mě nezáživné.

13.03.2013 odpad!

Karla v pasti Karla v pasti Beáta Matyášová

Přečetla jsem. Není špatná, je ze života. Ale můj šálek kávy to rozhodně není. Každopádně ji nezatracuji.

13.03.2013 3 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knihu jsem právě dočetla. Zprvu jsem nevěděla, co od toho mám čekat a zda se vůbec do knížky začtu. Kupodivu mě to i mile překvapilo. Čte se dobře. Mě se podařilo jí přelouskat za 3 večery. Příběh je někdy až překvapující a tají se dech. Hlavní hrdince jsem občas záviděla, občas jsem jí zatracovala. Shrnu: kniha se mi líbila, jediné co mi vadilo byla prolínající se minulost se současností. Občas jsem se pak v příběhu ztrácela. Konec je smutný a je mi líto, že se nedozvím, co bylo dál. Každopádně je čtivá a doporučuji.

13.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Fíha!.......co dodat? Uff! Zkrátka doporučuji přečíst.

06.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Wau!!!!........................ještě lepší než první díl. Nemůžu se dočkat trojky.

06.03.2013 5 z 5