Hospodyňka Hospodyňka komentáře u knih

Picasso: Život a dielo Picasso: Život a dielo Elke Linda Buchholz

Obsah, to slovo má mnoho významu. Na tuto knihu sedí.

11.03.2018 4 z 5

Brána temnot Brána temnot Adrian Doyle (p)

Pod vrstvou hledej pravdu...

11.03.2018 2 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Líbilo se mi, že hlavní hrdina není takový ten typický románový macho a miliardář ve dvaceti k tomu.

11.03.2018 3 z 5

Bufet blízko umění Bufet blízko umění Oldřich Dudek

Jedna taková vyřazená záležitost z knihovny a přesto, nebo právě proto jsem se u ní hodně nasmála.

06.03.2018 4 z 5

Baciláci Baciláci Martin J. Howard

Mami, to je hustýýý...komentář mého tříletého syna. Prostě úspěch měla u nás i u obdarovaných.

05.03.2018 5 z 5

Malba v čínském stylu Malba v čínském stylu Iva Prošková

V jednoduchosti je krása a oni to prostě ví...mám tuše i štětce, jen ten nadhled chybí.

04.03.2018 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Hezky napsáno, duši textiláka potěšilo.

04.03.2018 4 z 5

Odvaha byla pravidlem Odvaha byla pravidlem Douglas MacArthur

Doják, nemyšleno sarkasticky. Smutný a odvážný životní příběh. Stojí za přečtení.

04.03.2018 5 z 5

Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Zuzana Koubková

Colin Firth jako Záviš by se mi líbil. Náctileté čtivo a pěkné chvíle přivodilo.

02.03.2018 3 z 5

Ílias Ílias Homér

Krutopřísná čtená ve slovenštině, ale bezesporu působivá.

02.03.2018 5 z 5

Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe Rosa María Curto

Výborná série knih. Přiznávám, že u mé maličkosti vzbudila větší úspěch, než u ratolestí. Je jedno, že člověk studuje roky kresbu. Když přijde dítko a chce jednorožce, tak čeká jednorožce a né prý koně s divným rohem...

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Jsem udřená četbou. Dvě hvězdy jsou za fantazii autorky v komplikovanosti zúčastněných.

02.03.2018 2 z 5

Barvy pro krásu Barvy pro krásu Christel Buscher

Stará, ale dobrá. Typologie se nemění, střihy a trendy samozřejmě ano. Nicméně dokud nebude něco aktuálnějšího, tak po ní budu šahat pořád dokola. A někdy bych si přála být, alespoň na den kontrastní zimní typ.

Aranella, dcera piráta Aranella, dcera piráta Aino Pervik

Dlouho mě budila ze spaní. Moc se mi líbila, ale pro druháky to opravdu není.

22.02.2018 4 z 5

O perníkové chaloupce O perníkové chaloupce Vendula Chalánková

Knížka pro děti s přidanou hodnotou.

22.02.2018 5 z 5

Dějiny umění 5 Dějiny umění 5 José Pijoan

Dobré obrazové materiály. K maturitě z dějin umění asi nezbytné.

21.02.2018 4 z 5

Dějiny umění - malířství, sochařství, architektura Dějiny umění - malířství, sochařství, architektura Jacek Debicki

Dobrá knížka k maturitě. Je tam zmíněno víc než jen umění. Dobré pro představu o kultuře obecně.

21.02.2018 3 z 5

Maestro Václav Zapadlík Maestro Václav Zapadlík Václav Zapadlík

Dokonalost sama. Úžasný dárek všem mužům a uměnímilovným ženám. Fakt klasika.

21.02.2018 5 z 5

Běla Suchá Běla Suchá Jiří Suchý

Muselo být krásné věnovat se textilní tvorbě dnes tak upozaděné. My textiláci už jen sníme o návratu českého věhlasu.

21.02.2018 4 z 5

Vily slavných Vily slavných Václav Junek

Dostala jsem darem, dala jsem darem. Pěkně udělaná kniha.

21.02.2018 5 z 5