Horus Horus komentáře u knih

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Kniha mě neskutečně překvapila, přikovala mě do křesla a číst ji před spaním byl jasný rozsudek k utrpení z nedostatku spánku další den.
Od ostatních knih se liší stylem výpravy a musím říci, že mi seděl nejvíce ze všech.
Příběh je poutavý, jako vždy s propracovanými fakty, uvěřitelnými situacemi a schopností pohltit.
Pro mě skvělá kniha, která mě v každém ohledu nadchnula. Mohu jen doporučit a hořce litovat, že tímto to končí..
Ps: po dlouhé době kniha, u které jsem si poslední dvě stránky přečetl hned několikrát po sobě.

12.01.2023 5 z 5

Chromý bůh Chromý bůh Steven Erikson (p)

Důstojné ukončení pro mě úžasné série knih.
Příběhy všech hrdinů mě provázely doslova roky na cestách a teď už vím, že mi budou scházet.

13.05.2018 5 z 5

Pracheňská pivovarská chasa aneb Pivovary a pivovárky okresu Klatovy II. Pracheňská pivovarská chasa aneb Pivovary a pivovárky okresu Klatovy II. Jan Jirák

Stejně tak jako první díl, i tento je pro všechny, které zajímá daná problematika, případně hledají tipy na zajímavá místa kam vyrazit na výlet, je tato kniha přímo určena. Zejména proto, že řada historických pivovarů stále existuje a nabízejí rozličné služby a druhy zábavy i poučení.

26.06.2019 5 z 5

Klatovská pivovarská chasa aneb Pivovary a pivovárky okresu Klatovy I Klatovská pivovarská chasa aneb Pivovary a pivovárky okresu Klatovy I kolektiv autorů

Pro všechny, které zajímá daná problematika, případně hledají tipy na zajímavá místa kam vyrazit na výlet, je tato kniha přímo určena. Zejména proto, že řada historických pivovarů stále existuje a nabízejí rozličné služby a druhy zábavy i poučení.

26.06.2019 5 z 5

Lovci kostí Lovci kostí Steven Erikson (p)

Prostě jedna z těch knih, které chytnou a nepustí.
A svou náročností ten pocit jen prohlubuje.

29.10.2018 5 z 5

Proměna Proměna Carol Berg

Kniha se mi dostal do ruky od kamaráda se slovy:"Tohle by tě mohlo zajímat". Doslova mě pohltila, její naprosto specifický svět a styl výpravy. Ano, občas trochu zmatený, ale to jsem i já. My skutečně sedl.
Nutno dodat, že je tomu že více než deset let a stále je pro mě velice pozitivní vzpomínkou.

01.09.2015 5 z 5

Daň pro ohaře Daň pro ohaře Steven Erikson (p)

Na autorovy se podepsala rodinná krize.

11.01.2018 3 z 5

Půlnoční vlny Půlnoční vlny Steven Erikson (p)

Opět nezklamala

15.01.2016 4 z 5