HermionaKnihom HermionaKnihom komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tak už jsem to dočetla. Tento díl mi přijde prozatím nejslabší. Ta část na odboru záhad je hodně k zamyšlení.

27.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

I když je to Harry, přijde mi to trochu ,,rozfrcané". Teď čtu sérii podruhé, ve Fénixově řádu jsem teprve ve čtvrtině (začátek roku začal) a má to nejslabší začátek. Přijde mi, že se tam ještě nic moc nestalo. Ale jak už jsem řekla, je to Harry a je to naprosto skvělé. :-)

21.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Když jsem Harryho četla poprvé, tolik se mi nelíbil. Teď podruhé byl naprosto boží. Od začátku děj někam směřuje. Dobrý začátek pro sérii HP i pro Rowlingovou. :-)

P.S.: Kdo četl stejně jako já první české vydání (s Harrym, který má na hlavě Moudrý kloubouk, na obálce), napište do komentářů #Harry a Moudrý klobouk. :-)

21.03.2016

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Do tohoto dílu jsem se naprosto ,,zažrala". Jeden z nejlepších dílů a hlavně zlomový. Super díl.

17.03.2016 5 z 5

Konečně jsem objevila svoji mužskou oblíbenou postavu - Siriuse. Vyskytuje se tam samozřejmě i Lupin a tento díl má prostě epický závěr. Skoro až do konce není jisté jak to dopadne. Geniální kniha.

17.03.2016 5 z 5