Hannah13069 Hannah13069 komentáře u knih

Netterův vybarvovací anatomický atlas Netterův vybarvovací anatomický atlas John Hansen

Úžasná cvičebnice pro naučení anatomie a fyziologie. Nádherné kresby, které je možné vybarvit a podle popisků se učit. Prostě úžasné.

14.09.2021 5 z 5

Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapii Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapii Sascha Seifert

Skvělá příručka i tejpování, spousta návodů a popisů. Tato publikace je sice už pro zkušenější tejpaře, ale i začátečník se podle toho může dobře, dost věcí naučit.

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Kniha mě nejprve zaujala názvem a anotací. Když jsem začala číst bylo to maličko ubíjející a začátek se poněkud táhnul. Ale pak začala nabírat spád a nakonec se z toho vyklubal skvělý příběh. S velmi zajímavým tématem a zápletkou. Jen přežít začátek.

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Velmi zajímavá kniha, už na začátku mě vtáhla a už nepustila. Zajímavý pohled na to jaká by mohla být budoucnost. Je škoda, že u nás vyšel pouze první díl této série. Je skvělé, že u Smrtky vyšla celá série. Každopádně je tato kniha dobrá volba pro mládež, která začíná se žánrem science fiction.

Město duší Město duší Martina Čekalová

Velmi zajímavý námět. Na české fantasy velice slušně napsané. Kniha mě skutečně překvapila, i když ke konci se malinko táhla.

14.09.2021 2 z 5

Bez masa Bez masa kolektiv autorů

Já osobně mám edice Apetit moc ráda. Je bohužel pravda, že u některých receptů se pár surovin nedá sehnat, a nebo jsou moc drahé. Ale v tomhle případě (Bez masa) se s tím tak trochu počítá. Vegetariánská kuchyně není moc levná, co se týče surovin. Hlavně když chcete obměňovat jídla. Každopádně se některé suroviny dají nahradit levnější variantou nebo i vynechat. Za mě je kuchařka skvělá, výborně se s ní vaří.

Vánoční bestiář Vánoční bestiář John Kenn Mortensen

Kniha mě nejprve zaujala svou obálkou a námětem, nedalo mi to a koupila jsem si ji. Velice zajímavá, strašidla, která se objevují ve spojení s Vánoci. Dříve asi nebyly Vánoce úplně svátky klidu a míru. V každém případě doporučuji, kniha je zajímavá, jak pro dospělé, tak pro děti.

14.09.2021 5 z 5

Král, Válečník, Kouzelník, Milovník Král, Válečník, Kouzelník, Milovník Robert Moore

Velmi zajímavá a čtivá kniha. Bylo zvláštní a zajímavé, jak c některých popisech archetypů, ať už chlapeckých nebo mužských, jsem viděla chování mých kamarádů a známých i kolegů. Doporučuji přečíst, stojí to za to.