HancaB82 HancaB82 komentáře u knih

Hádej, jak moc tě mám rád! Léto Hádej, jak moc tě mám rád! Léto Sam McBratney

Krásný příběh o dvou zajíčcích. Při čtení se mohou s dítětem trénovat barvy.

24.08.2018 5 z 5

Já, štěně Já, štěně Lenka Rožnovská

Moc hezká knížka psaná z psího pohledu. Kapitoly jsou krátké, a tak u čtení vydrží i malé děti. V knížce jsou i hezké ilustrace. Námět na knížku mi dal časopis Sluníčko - srpnové vydání 2018, kde byla ukázka z knížky.

24.08.2018 5 z 5

Přemožení pouště Přemožení pouště Jiří Hanzelka

Velice zajímavý cestopis! Všem doporučuji.

18.08.2018 5 z 5

Se zvířátky kolem světa Se zvířátky kolem světa Vítězslav Kocourek

Pěkná knížka pohádek. Pár jich bylo ne tak zajímavých. Nejhezčí byla asi Proč pes žije s člověkem, Proč se vlk vyhýbá medvedovi, Proč psi honí kočky a kočky myši a Jak si jelen a jaguar stavěli dům. Knížku mohu doporučit. V knížce jsou i pěkně ilustrace Heleny Zmatlíkové.

16.08.2018 5 z 5

Pohádky (7 pohádek) Pohádky (7 pohádek) Hans Christian Andersen

Pohádky pěkné. Ne všechny mají šťastný konec. Nejvíce se mi líbila pohádka Stříbrňák. Zajímavá byla i Cestující z dostavníku nebo Látací jehla. Knížka je jinak hezký ilustrovaná.

16.08.2018 4 z 5

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Arnold Lobel

Kvaka a Žbluňka jsem jako malá měla ráda. Nyní jsem jej přečetla mému synovi. Do ruky jsem si vzala jeho plyšovou žábu zelenou,ktere jsme dali jméno Kvak a do druhý ruky jsem si vzala druhou plyšovou žábu do hněda a tu jsme pojmenovali Žbluňk a takto jsme četli vyprávění Kvaka a Žbluňka. Příhody žabaku by se mohly být i divadelním představením. Moc hezky napsané. Doporučuji!

12.08.2018 5 z 5

Nové příhody kocourka Zrzečka Nové příhody kocourka Zrzečka Tereza Davídková

Příhody kocoura Zrzečka jsem synovi přečetla jedním dechem. Jsou veselé. Synovi se příhody moc líbily. Nejvíce se mu líbila Zrzek v odpadkovém koši. Knížka potěší nejen děti, ale i milovníky koček. V knížce jsou moc hezké ilustrace Zdeňky Študlarové. Synovi se moc líbil slovník Česko - kočičí :-) Knížka se čte dobře.

11.08.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Velice poutave napsaná kniha. Celou dobu jsem si rikala jak to s Ditou a jejími rodiči dopadne. Byli chvile,kdy jsem knížku chtěla zavřít a dal necist. Ne kvůli tomu, že byla špatně napsana, ale že šel na mě smutek z těch krutostí,ktere se v Osvětimi děly a které jsou v knize vylíčeny. Snad se již takovéto události nebudou nikdy opakovat. Knihu všem doporučuji!

06.08.2018 5 z 5

S československou vlajkou na Kilimandžáro S československou vlajkou na Kilimandžáro Jiří Hanzelka

Velice zajímavý a poutavě napsaný cestopis!

26.06.2018 5 z 5

Desatero příběhů ze života hraček Desatero příběhů ze života hraček Nicola Baxter

Autorka Nicola Baxterová umí psát krásné pohádkové knížky. Toto je treti,kterou jsem svým dětem přečetla. Moc se synovi a i mně knížka líbila. Mně se mi asi líbila pohádka Medvídkův příběh O věrném přátelství. Jinak i ostatní byli moc pěkné. Vy co čtěte dětem před spaním, knížku si pujčte a dětem přečtěte.

12.06.2018 5 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Velice pěkná knížka. Při čtení jsem se zasmála nad tím co vyvedli. Přítelovi při malování pokoje,jsem četla jak Štaflík a Špagetka malují. :-) Ani nemůžu říci,která byla nejlepší. Všechny moc pěkné a všechny pobavily.:-) Doporučuji.

03.06.2018 5 z 5

O mašince Tomášovi 3 - Tomáš a jeho přátelé O mašince Tomášovi 3 - Tomáš a jeho přátelé Wilbert Awdry

Moc hezké příběhy o mašinkách. Malým milovníkům mašinek se knížka bude jistě líbit. Pohádky nejsou dlouhé, a tak u nich malý posluchači vydrží a vzhledem k tomu,ze v knížce jsou i velká pismena,je vhodná pro začínající čtenáře.

03.06.2018 5 z 5

Hádej, jak moc tě mám rád! Hádej, jak moc tě mám rád! Sam McBratney

Pěkný příběh o malém zajíčkovi a jeho zaječím tátovi. Knížka je vhodná pro malé deti.Dlouha je zhruba na 5 minut. Na pohádku by se dalo i trochu cvičit. Doporučuji. Malým dětem se jistě bude líbit. Jinak i vznikl i dle knížek Hádej, jak moc tě mám rád! seriál.

01.06.2018 5 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Romány,kde je i trochu magie běžně nečtu. Po přečtení mě příběh překvapil. Celou dobu jsem si jinak rikala jak to dopadne se Sydney a Bay. Kouzelná jabloň dává románu něco víc. Není to tak obyčejný román. Jinak po přečtení si rikam,ze by nebylo možná spatny,kdyby taková jabloň skutečně existovala. :-) Jestli knížku máte doma a leží vám v knihovně a ještě jste ji necetli, pak si ji otevrte a zactete se.

12.05.2018 5 z 5