HancaB82 HancaB82 komentáře u knih

O neposlušném ledním medvídkovi O neposlušném ledním medvídkovi Pavla Hanáčková

Moc hezky zpracována knížka. Hezký příběh. Synovi se velmi líbila! Doporučuji! Myslim,že si ji asi většina dětí oblíbí.

19.01.2019 5 z 5

To snad není možný To snad není možný Jiří Mára

Hezky napsaný cestopis. Při čtení jsem byla tzv. jednou nohou v Austrálii. Po přečtení si jinak říkám, že možné je všechno,když člověk chce.

06.01.2019 4 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Daisy Bell

Když jsem se podívala v knihovně na obálku knížky, tak to ani nešlo tam knížku ponechat. Pejsek na obálce jakoby říkal: "Vezmi si mě domů." :-) Hned jsem se do knížky začetla. Knížku jsem četla mému synovi, který většinou hezky poslouchal a hezky u knížky pak nakonec usnul. :-) Moc krásný příběh, který opravdu zahřeje u srdce. :-) Bylo to příjemné čtení v době Vánoc. Jinak si říkám, že by jí někdo mohl načíst a mohla by to být i audiokniha. Případně by jí mohl načíst někdo pro Český rozhlas a děti by případně pak mohly poslouchat. Knížku doporučuji!
Jinak na konci jsou i dva recepty. Jeden pro pejsky a druhý pro nás pro lidi. Dále je zde návod na psí hračku. :-)

03.01.2019 5 z 5

Návrat do Stokorcového lesa Návrat do Stokorcového lesa David Benedictus

Pěkný příběh. V knize i krásné ilustrace.

21.12.2018 4 z 5

Jak se kocourek vydal do světa Jak se kocourek vydal do světa Josef Brukner

Hezky napsaná knížka. Doporučuji! :-) Jinak všem co mají rádi Josefa Ladu,udelejte si výlet do Hrusic a případně i udělejte výlet do Mnichovic.

06.12.2018 5 z 5

Medvídek Paddington Medvídek Paddington Michael Bond

Moc hezký příběh. Příběhy humorné. Nejvíce se mi líbil příběh Nákupy. Ale i ostatní příběhy byly moc pěkné. Doporučuji! Četla jsem mým dětem a moc se jim myslím, příběhy líbily. Hezky vždy každou kapitolu poslouchali a i se jim u knížky hezky usínalo. Někdy jsem nedočetla až do konce a už spali. Knížka se i dobře čte. Určitě si v knihovně půjčím i další knížky o Paddingtonovi a těším se na ně. :-)

02.12.2018 5 z 5

Deset povídek a pohádek pro malé čtenáře Deset povídek a pohádek pro malé čtenáře Karel Hroch

Krásné pohádky. Nejlepší asi Cesta barevného míče, O houseti, které se učilo zpívat a Jak šla zvířátka na výlet. Zajímavá byla i pohádka Jak kočka vařila nové brambory.
Knížka i hezky ilustrovaná. Doporučuji!

28.11.2018 5 z 5

Medvídek Pú (20 příběhů) Medvídek Pú (20 příběhů) A. A. Milne

Moc pěkná knížka. Bylo hezké se do ní začíst a přenést se do Stokorcového lesa a jeho obyvatelům. Při čtení jsem se vrátila do dětského světa. Jinak jako dospělá mi přišlo, že jsem viděla ještě něco mezi řádky. Myslím, že to může vidět jedině asi ten, kdo se dokáže vrátit zase do toho světa dětí. Krásně napsané. Určitě může být i hezké si pustit Medvídka Pú jako audio knihu. Jinak v knize jsou malebné ilustrace. Začtěte se a přeneste se do Stokorcového lesa a dívejte se na chvíli na svět dětskýma očima.

28.11.2018 5 z 5

Psí pohádky Psí pohádky Zuzana Pospíšilová

Pěkné pohádky,kde jsou hlavními hrdiny pejskové. Synovi se pohádky líbily a i ilustrace.

07.11.2018 4 z 5

Pohádkový dědeček Pohádkový dědeček Eduard Petiška

Pěkné pohádky. Nejvíce se asi líbila Pohádka o nákladním vlaku a Pohádka o poslední vlaštovce. I další byly, ale moc hezké. Pohádky se čtou dobře. Knížka je i hezky ilustrovaná. Když vidím ty ilustrace, tak si vzpomenu na knížku O veselé mašince, kterou známe zpaměti. :-) Knížku vřele doporučuji. Jak dětem, tak i rodičům, kteří čtou svým dětem před spaním.

31.10.2018 5 z 5

Josífku, k noze! Josífku, k noze! Daniela Krolupperová

Zajímavý příběh a zajímavé je když je z Josífka pejsek Hafka a z Hafky nepravý Josífek. Nebylo by špatné, kdybychom si mohli vyzkoušet být psem, kočkou či nějakým domácím mazlíčkem či jiným zvířetem.

20.10.2018 5 z 5

Dobrodružství králíčka Petra Dobrodružství králíčka Petra Beatrix Potter

Moc pěkná knížka! Hezký příběh doplněný krásnými ilustracemi. Doporučuji!

17.10.2018 5 z 5

Ťapka, kočka stěhovavá Ťapka, kočka stěhovavá Ivona Březinová

Moc pěkně napsané. Doporučuji asi především rodičům k přečtení.

15.10.2018 4 z 5

Kvak a Žbluňk se bojí rádi Kvak a Žbluňk se bojí rádi Arnold Lobel

Krásná knížka. Tak si rikam,ze je těžké rici,ktera kapitola byla ta nejlepší. Všechny jsou pěkné! Ale tak asi nejlepší je Samota, a pak kapitola Zítra a Klobouk :-) Ať se líbí i vám!

13.10.2018 5 z 5

Zajíček a tchoř Zajíček a tchoř Jana Burešová

Knížka s krátkými a pro děti poutavými příběhy. U mého syna asi největší úspěch měla kapitola Jak jeli do Prahy. Pro mě jako pro rodice, který čte dítěti před spaním byla pak zajímavá kapitola Jak se učili jazykolamy :-) Je tam jazykolam "Řekni třeba nejkulaťoulinkatějsi kulička," navrhl zajíček. Přiznám se,ze jsem dopadla jak ten tchořík. :-) Knížka je též pěkně ilustrovaná.

13.10.2018 5 z 5

Kryštůfek, Pú a balonek Kryštůfek, Pú a balonek Brittany Rubiano

Hezký příběh, ve kterém vše dobře dopadlo. Myslim, že bychom se měli inspirovat a občas se přenést do toho dětského světa. Děti mají jiný pohled na svět.

08.10.2018 4 z 5

Tik, Ťak, Ťuk. Pohádky o třech tučňácích Tik, Ťak, Ťuk. Pohádky o třech tučňácích Michal Černík

Pěkná knížka a moc hezky ilustrovaná. Krátké kapitoly, z příběhu plyne i poučení. Některé kapitoly jsou malebně napsané. Moc hezká kapitola byla Jak nevěděli, co je za den. Synovi se líbila Jak se Tik nastval a Jak kýchali. :-)

06.10.2018 4 z 5

Medvídek Pú - Semínka přátelství Medvídek Pú - Semínka přátelství Walt Disney

Hezký příběh. Myslim, že knížky Medvídka Pú nezklamou asi nikdy a kdo Medvika Pú má rád, rád si knížku přečte. Knížka se bude malým čtenářům líbit. Knížka vhodná k přečtení i pro menší děti. Je to krátký příběh, a tak u knížky vydrží.

17.09.2018 5 z 5

Příhody kocourka Zrzečka Příhody kocourka Zrzečka Tereza Davídková

Pěkná knížka o kocourkovi Zrzečkovi. Krátké kapitoly u kterých vydrží i malé děti. Knížka je jinak vhodná pro začínající čtenáře. Osobně se mi ovšem líbily více Nové příhody kocourka Zrzečka. Knížka je hezky ilustrovaná.

29.08.2018 5 z 5

Dopisy od Felixe Dopisy od Felixe Annette Langen

Moc hezká knížka! Malebný příběh s dobrým nápadem - dopisy v obálkach, které píše Felix z míst, která navštívil. Krásně ilustrovaná. Doporučuji! Děti čtení bude bavit a i malým posluchačům se knížka bude líbit.

25.08.2018 5 z 5