Psí pohádky

Psí pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343398/psi-pohadky-rfN-343398.jpg 4 15 5

Pohádky a psi mají jedno společné, jsou to věrní přátelé lidí a dělají jim radost. Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová proto pro všechny milovníky psů a pohádkového čtení napsala dvacet původních pohádek o pejscích ras ušlechtilých i zcela neznámých. V téhle knížce vyvádějí psi neuvěřitelné kousky. Fenka Sisi zpívá, z pejska Fleka se stane malíř a kokršpaněl Bady se chce učit španělsky. Nechte se poučit psí moudrostí, pobavit psí radostí a užijte si veselé ilustrace Michala Sušiny. Haf!... celý text

Knihomolka506
29.06.2023 5 z 5

Psi jsou včetně knih v podstatě všude.
Jejich nadšení, když vidí misku žrádla je bezmezné, vrtění ocasem patří k projevům radosti.
O nich jsou krátké pohádky známé české autorky.
Různá jména, odlišné povahy a zvláštní povolání.
Haf, je to tak .

Ishir
07.08.2021 5 z 5

Pěkné psí pohádky.

jasmína
29.01.2019 5 z 5

Kniha se mi četla pro dcerku dobře. Jen je škoda, že když někdo chválí knihu a přesto dá jen dvě hvězdičky, ubírá to zbytečně dobré hodnocení.

HancaB82
07.11.2018 4 z 5

Pěkné pohádky,kde jsou hlavními hrdiny pejskové. Synovi se pohádky líbily a i ilustrace.

janaky
19.09.2018 2 z 5

Kniha sa ľahko čítala. Dcérka mala radosť z ilustrácií. Bolo vtipné čítať túto knihu.

Kniha Psí pohádky je v