Jak se kocourek vydal do světa

Kocourka Mikeše, který se naučil mluvit, vydal se s Pašíkem na motocyklu na pouť, nešťastnou náhodou rozbil babičce krajáč se smetanou, utekl do světa, stal se coby mluvící pytel Žok-Žok hvězdou cirkusu Kludský a nakonec se s velkou slávou vrátil do rodných Hrusic, znají snad všechny české děti. Nyní jeho dobrodružství, citlivě převyprávěná renomovaným autorem, udělají radost i těm úplně nejmenší čtenářům. A nejen to - dozvědí se ještě leccos navíc: jen málokdo dnes už ví, co je pracharanda, orchestrion či vindra... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92893/big_jak-se-kocourek-vydal-do-sveta-92893.jpg 4.612

Kniha Jak se kocourek vydal do světa

š.m.i.k
14.02.2021

3 příběhy o kocourovi Mikešovi, ideálně napsané pro prvňáčky a s velkými písmeny. Zase príma na první čtení. Vysvětlivky, které průběžně prokládají text příběhů, jsou příjemným bonusem.

Johanečkaa
17.08.2020

Pro menší děti je to vážně krásná pohádka!

SousedovicTon
13.09.2019

Velmi hezké převyprávění pro malé děti. Líbí se mi i vysvětlivky ke starým a dnes už neznámým pojmům a věcem, ačkoliv to ocení spíš starší děti.

HancaB82
06.12.2018

Hezky napsaná knížka. Doporučuji! :-) Jinak všem co mají rádi Josefa Ladu,udelejte si výlet do Hrusic a případně i udělejte výlet do Mnichovic.