gimaf gimaf komentáře u knih

Placebo On Placebo On Baja Dolce

Román slovenskej autorky píšucej pod pseudonymom ponúka príbeh známy z mnohých kníh zahraničných autoriek. Ľahko sa čítal napriek častým prehreškom voči spisovnej slovenčine. Budem čakať či v II. d. autorka odhalí takú zápletku, akú očakávam.

12.03.2019 4 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Zaujímavý príbeh zo súčasnosti. Štandardne dobre napísaný román o láske, vášni, smiechu, žiali a strate. Román zahŕňa aj vzťah k rodičom, priateľom a lásku k rodisku. Preklad do slovenčiny zodpovedá štandardu slovenských prekladov.

10.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Knihy od obidvoch autoriek, buď spolu alebo jednotlivo napísané, sa veľmi dobre čítajú, dej má spád. Bohužiaľ, smerovanie deja som predvídala, aj jeho koniec a preto sa teším na nejaké prekvapenie v ďalšom pokračovaní série.

10.03.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Námet síce zaujímavý, ale toľkokrát opisovanie pubertálnej lásky k športovcovi bolo únavné a na škodu veci a počtu strán. Na román mám vyššie nároky a čítala som už aj lepšie.

10.03.2019 1 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Nejasná zápletka, nedostatočne rozpracovaná, nudná kniha bez pridanej hodnoty pre čitateľa

10.03.2019 odpad!

Navždy spolu Navždy spolu Alexa Riley

Všetky tri knihy sú nadmieru presladené, až odkvapkáva med, a to mám romantiku a erotiku v knihách rada, správanie mužov nemá s reálnym životom nič spoločné, nikto by nemal byť takto sledovaný až prenasledovaný, bez kúska súkromia. Štýl písania mi pripomínal dokumentárny záznam.

01.03.2019