Navždy spolu

Navždy spolu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394675/bmid_navzdy-spolu-i4X-394675.jpg 4 42 6

Pre ňu všetko série

< 3. díl

Jordan Chen je uzavretý muž, nerád na seba upozorňuje. Dozerá na bezpečnosť v technologickom oddelení spoločnosti Osbourne, má železné zovretie a tvrdú ruku. V práci sa s nikým príliš nekontaktuje, až kým nestretne krásnu Jay. Odvtedy sa mu jeho samotársky život zrazu nezdá taký dokonalý. Potrebuje viac. Potrebuje ju. Jay Rosová, asistentka Milesa Osbourna, je oddaná svojej práci. V živote nestretla veľa mužov. Svojim nepriateľom sa usmieva do tváre, a tak ľahko získava, čo potrebuje. Podobne ako Jordan, ani ona vo firme nepozná veľa ľudí, preto ju poteší, keď jej Jordan nečakane ponúkne priateľstvo. Je príjemne polichotená, možno aj trochu vzrušená. Úspešná spoločnosť ako Osbourne však vždy má mocných nepriateľov a ich obeťou sa stane aj Jay. Jordan si uvedomí, že najviac na svete túži po tom, aby ju bezpečne priviedol späť domov. A rovno aj do svojho mužného náručia!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Super záver , palec hore a koment u predošlej časti , na vse 5*

wielka
wielka
20.06.2020 1 z 5

Tretia cast: Ani neviem, co napisat. Naivka a trochu kriminalnej zapletky. Presladene, nerealne, po prvej a druhej casti s hyperglykemiou, po tejto upadam do komy.

gimaf
gimaf
01.03.2019

Všetky tri knihy sú nadmieru presladené, až odkvapkáva med, a to mám romantiku a erotiku v knihách rada, správanie mužov nemá s reálnym životom nič spoločné, nikto by nemal byť takto sledovaný až prenasledovaný, bez kúska súkromia. Štýl písania mi pripomínal dokumentárny záznam.

Damienronnie
Damienronnie
16.02.2019 5 z 5

Trosku zdĺhavé ale dobre

Terez9119
Terez9119
14.02.2019 4 z 5

Na rozdíl od předchozích dvou, tohle se povedlo. Zatímco v prvních dvou dílech se o nebezpečí jen mluvilo, tady byla pěkná a zdařilá akce (na tenhle druh literatury). Jordan byl sympaťák a i když se autorka nevzdala nutnosti kontrolovat každý krok partnerky, nevyšel z toho jako psychopat, ale jako zamilovaný trochu přehnaně starostlivý muž. Ještě že měl otce, který mu poradil, aby ubral. Jay byla taky super. Nebyla naivní, naopak, chytrá, všímavá, klidná. Tyhle dva jsem si opravdu oblíbila.

lovemanner
lovemanner
06.02.2019 4 z 5

Mozna jsem cekala trosku jinej zacatek..ale jinak se mi to libilo..Jordan byl aaach♥️????

romance

Alexa Riley