gfdsa123 gfdsa123 komentáře u knih

Kniha duší Kniha duší Glenn Cooper

Na druhý díl jsem se těšila a nezklamal. Děj se stejně poutaví jako v prvním díle, jen již děj neměl čím překvapit. Zajímavě jsou spojeny prvky s Nostredamem, Kalvínem a Schakespearem.

30.12.2011 3 z 5

Deformace Deformace Robin Cook

Klasická knížka od Cooka, která opět nezklamala. Děj je napínaví a vyústění děje překvapivé. Jen závěr mi přišel uříznutý, takže jsem se nedozvěděla, jak dopadla společnost Arolen.

09.12.2011 4 z 5

Vane vítr z hor Vane vítr z hor Trygve Gulbranssen

Děj je stejně čtivý jako díl první tj. průměrný.

18.10.2011

Půlnoční let Půlnoční let Virginia Cleo Andrews

Ani druhý díl mě nezklamal a byl i o něco lepší než první. Výborně napsáno jako zatím vše, co jsem od ní četla.

Zlomená křídla Zlomená křídla Virginia Cleo Andrews

Opět pěkná sága. Děj mě chytil od prvních stránek a nepustila do konce.

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Knížku jsem přečetla jedním dechem a můžu ji vřele doporučit.

Bez sestry neodejdu Bez sestry neodejdu Kristina Jones

Opět kniha dle skutečné události.
Zobrazení náboženské sekty a touhy člověka někam patřit opět vede k týrání a zneužívání dětí. Děj vypráví jedno z prvních dětí narozené v sektě a pohled jeho očima. Zvláštní je, že dítě, které v tomto prostředí vyrůstá a nic jiného nezná, se dokáže vzepřít a jeho rodič ne!

18.10.2011 3 z 5

Nádherná vada Nádherná vada Arthur Japin

Byla jsem zklamaná. Tošku mě zarazilo, že po neštovicích měla zjizvenou jen tvář a ruce, přitom autor líčil jak byla uvázána k posteli, aby se nemohla škrábat. S touto skutečností by měla nejvíce zjizvenou tu část těla na které ležela-záda, ale to ne. Z toho je děj, kde si zakrývá pouze tvář a ruce a dělá se záhadnou pro své zákazníky-muže, divný.

18.10.2011 2 z 5

Jedenáctá morová rána Jedenáctá morová rána John Baldwin

Překvapivá kniha. Moc se mi líbila a můžu jen doporučit. Děj má spád a je napínaný.

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

Zarážející ukázka toho, čeho všeho jsou rodiče schopni svému dítěti udělat - ať aktivně či pasivně.
Děj je sice místy nezáživný, ale místy Vás donutí kroutit nevěřícně hlavou.

18.10.2011 3 z 5

Továrna na děti Továrna na děti Pál Ficsku

Byla jsem nanejvýš zklamaná! Dočetla jsem ji jen s velkým sebezapřením :(

18.10.2011 odpad!