georginaa georginaa komentáře u knih

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

První díl - Správná volba mě nadchla, přečteno ihned, s druhým dílem - Umění podvádět jsem pořád odkládala, nějak mi to pořád nešlo dočíst. No statečně jsem to do louskala, ale vím, že k této knize se už asi nevrátím.

07.10.2018 4 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Víc mi sedí od Sandry knihy s detektivní zápletkou, kdy se sice též očekává nějaká ta romantika, ale v hlavním ději se něco děje. Kdežto tyto pře-sladká slovíčka , co provázejí celou knihu, se brzo omrzí.

28.02.2018 5 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

večerní četba splnila účel, příběh plný napětí, citů a nakonec naplněné lásky.

10.12.2017 5 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Takové hodinové čtení k vodě, příběh dvou dnů, co se může skutečně stát, okolnosti můžou přispět k dalšímu rozhodnutí o svém životě a tak to je každou minutou každého života.

22.07.2017 5 z 5

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Nikdy mě nepřestanou udivovat autorčiny příběhy. Mám všechny díly Dallasové, které zatím vyšly u nás (42) a stále je co hltat. Nedokážu spát, dokud se vše nedořeší. Jakoby bych byla u toho, a sama viděla Evu, jak posílá vrahy za katr. A že má chápajícího manžela???? No kdo by to taky nechtěl, aspoň trochu kladu proti zlu. Příběhy jsou tím vyvážené a to se mi líbí. Děkuji autorce za tolik knih, které nikdy nezklamou.

16.06.2017 5 z 5

Nech minulost spát Nech minulost spát Elizabeth Lowell (p)

Myšlenka je pěkná, ale nějak jsem těžko překousávala popisy artefaktů, které byly rozsáhlé a nic neříkající. Tam jsem se ztrácela, že to kazilo celkový dojem z knihy. Člověk by musel být odborník, aby ho to více upoutalo.

25.12.2014 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Vé je prostě upír poděs, ale i on našel svou nespoutanou lásku, které po staletí nevěřil, že by mohl mít a zamilovat se na život a na smrt. Jane též nevěřila v lásku, milovala svou sestru a ta ji odešla a bála se do svého srdce kohokoliv pustit. Rodiče o ní neměli zájem, takže ve svém životě bojovala sama. A když Vé byl postřelen a Jane mu zachránila život, jejich životy se propojili v nekonečnou nespoutanou lásku.

27.09.2014 5 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Další příběh Evy. která opět vyšetřuje vraždy žen a pátrá po vrahovi, jenž se na to připravoval celých 20 let.

01.12.2013 4 z 5

Prostě a jasně Prostě a jasně Peggy Nicholson

Tyto romance jsou výborné ke čtení k "čaji o páté". Jedním dechem za krátkou dobu a stále krásné příběhy o lásce.

24.11.2013 3 z 5

Škola zločinu Škola zločinu Carol O'Connell

Oběť jako zázrakem přežila, ale zůstává v komatu...
Kathy Malloryová ji v první chvíli nepozná: modré oči nejsou nalíčené rudými stíny a řasenkou, vlasy, které bývaly odbarvené na blond, teď mají přirozenější odstín. Dokonce i nos je jiný. A na rukách nemá vpichy po jehlách.
Patnáct let už uběhlo od doby, kdy Kathy Malloryová žila na newyorských ulicích; aby se uživila, kradla drobnosti pro šlapky, které ji na oplátku opatrovaly. Už dávno vyměnila dětskou pistolku za revolver ráže .357 a policejní odznak. Nikdo už jí nesmí říkat Kathy. Teď je jen Malloryová.
Kdysi dávno se jedna feťačka, prostitutka a policejní informátorka, které se neřeklo jinak než Vrabčák, postarala o osamělou uličnici bez domova. Malloryová teď po letech při vyšetřování případů, které mají původ ve staré nevyřešené vraždě, zjišťuje, že se dívá přímo do tváře své trpké minulosti...

Zatmění srdce Zatmění srdce Barbara Taylor Bradford

Hlas srdce je román čtyř životních osudů propojených láskou a vášní, přátelstvím i tragickým nedorozuměním. Neodolatelně krásná herečka Katharina Tempestová dosáhne hned ve svém prvním filmu senzačního světového úspěchu. Avšak největší Katharininou hereckou rolí je její vlastní život, v němž projevila takovou vnitřní nevyrovnanost a touhu po slávě, že otřásá i životy těch, kdo ji nejvíce milují. Její přátelé - slavný herec Viktor Mason, spisovatel Nicholas Latimer a mladá anglická aristokratka Franceska - jsou její nejvěrnější obecenstvo, které ji zbožňuje, ale také vidí pod povrch její uměle vytvářené minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Přes dvacet let hraje Katharina svou výjimečnou životní roli, ve které nechybí ani bouřlivý příběh lásky s Nicholasem a upřímné přátelství s Franceskou, ale vše je brzy ohroženo proradností. Složité osudy hlavních hrdinů i mnoha dalších postav zavedou do světa slavných a také bohatých a mocných lidí v Londýně, Hollywoodu, New Yorku, do exkluzivního prostředí zámků v Yorkshiru a Bavorsku či do přepychových vil na Riviéře a v Kalifornii. Neobyčejně působivý a bohatý děj této knihy je plný romantického kouzla, napětí a ironických zvratů.

Zázrak v Mexiku Zázrak v Mexiku Barbara Cartland

Zázrak je plný erotiky, napětí a děje, jež toto čtení se přečte se zatajeným dechem.

Láska a gepard Láska a gepard Barbara Cartland

Působivé čtení , nechybí napětí , dobrodružství ani láska.

Žralok a vážka Žralok a vážka Ann Major

Protiklady se přitahují, což je známá věc. Jen záleží jak jeden umí tolerovat toho druhého. Vždyť kompromis vede k dlouhému a dobrému vztahu.

03.11.2020 3 z 5

Trny pravdy Trny pravdy Eileen Goudge

V pokračování Sylvie, která opět zasahuje do života ostatních svým tajemstvím. Již dospělé Rose a Rachel a jejich děti, prožívají plno zvratů v životě.

25.10.2020 3 z 5

Sestry Sestry Carla Neggers

No sestry jsou sestry, každá je jiná, což to se očekává. Jenže jedna pro druhou chtějí něco udělat a nakonec se to povede.

21.10.2020 2 z 5

Hollywoodské manželky Hollywoodské manželky Jackie Collins

Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ani neurazilo. Jen jsem chtěla se dostat už nakonec knihy a přečíst něco smysluplnějšího. No v každém případě prubnu i další díly, ať vím jak to dopadne, ale nijak mě tato autorka neoslovila.

15.10.2020 3 z 5

Šíp ve sněhu Šíp ve sněhu Doreen Owens Malek

V soudních jednáních se Marisa cítí jako ryba ve vodě. Bere vše vážně, za každou cenu musí vyhrát a mít pravdivé argumenty. Avšak v soukromém životě to bere jako zábavnou hru, kdy může předstírat cokoliv si zamane. Dokud ovšem se totálně nezamiluje do svého protivníka.

28.09.2020 4 z 5

Tvrdohlavý kovboj Tvrdohlavý kovboj Leslie Davis Guccione

Mám ráda knihy z ranče, kovbojský způsob života, nádherné krajiny, prostě samota u lesa. Dora utekla na samotu a potkává tam muže svých snů.

24.09.2020 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Konečně se i něco dělo jiného, kromě sexu s klienty, přibylo akce, vydírání, otec a též něco se konečně dozví o své rodině. Plno let ji trápilo jak to bylo s rodiči a nakonec zjistí nečekanou zprávu od nevlastního bratra. Rozvíjí se drama, které příběhům dá oživení.

16.10.2019