gabrimi gabrimi komentáře u knih

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Ano, na tuto knihu musí přijít ten správný čas. Pokud někdo nechce přijmout, že je sám strůjce svého osudu nemá cenu, aby tuto knihu četl. Je určena lidem, kteří chtějí změnu a rozhodně u toho nemusí sedět doma. Je úžasný jak to funguje.

29.03.2013 5 z 5

Školák Kája Mařík 3. díl Školák Kája Mařík 3. díl Felix Háj (p)

Rozhodně Káju Maříka doporučuji každému, na věku totiž vůbec nezáleží.

Sovák podruhé Sovák podruhé Slávka Kopecká

Pokračování prvního dílu se taky povedlo.

Sovák - Dík za váš smích! Sovák - Dík za váš smích! Slávka Kopecká

Tuto knihu jsem nemohla číst v dopravních prostředcích, protože lidi na mě divně koukali, když jsem se začala nahlas smát. U této i dalších dvou pokračování, se mi zcela určitě prodloužil život :-D

Praktická dívka Praktická dívka Danuše Přibylová

Opravdu povedená kniha.

Výbor z listů Luciliovi Výbor z listů Luciliovi Lucius Annaeus Seneca

Tato kniha podle mne rozhodně patří do knihovny.

Koření pro každé vaření Koření pro každé vaření Dagmar Lánská

Je dobré se do takové knihy kouknout a zjisti kolik je druhů koření. Člověk o spoustě z nich ví, ale nějak je zapomíná používat.

31.03.2013 5 z 5

Hana Zagorová ...dřív než to zapomenu Hana Zagorová ...dřív než to zapomenu Michaela Zindelová

Krásné vyprávění moji oblíbené zpěvačky.

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Rozhodně stojí za přečtení. Je sice pro mladší generaci, ale bravurnost s jakou ji Eduard Štorch psal, stojí za to.

Lucky Lucky Jackie Collins

Kdysi jsem si tuhle knížku půjčila od kamarádky a nedám na ni dopustit. Podle mne nejlepší z knih o Lucky.

Hřebec Hřebec Jackie Collins

Čtení od Jackie nezklame.

Pomsta Lucky Pomsta Lucky Jackie Collins

Velice příjemné čtení. Lucky Santangelo umí pobavit :-)

30.03.2013 4 z 5

Hra s čísly Hra s čísly Dick Francis (p)

Tato kniha i toto vydání, bylo mé první setkání s Dickem Francisem. Chytla mne natolik, že jsem pak pátrala co dalšího napsal a stala se tak jeho věrnou čtenářkou. Nemůžu jinak než doporučit.

Desátá múza Sapfo Desátá múza Sapfo Erica Jong

Tato kniha mě taktéž mile překvapila.

29.03.2013 4 z 5

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Skvělé pokračování prvního dílu.

23.06.2018 5 z 5

Cukrovinky a pamlsky na vánoční stromeček i na vánoční stoleček Cukrovinky a pamlsky na vánoční stromeček i na vánoční stoleček Marie Janků Sandtnerová

Pěkná kuchařka i s ilustracemi na vykrajovaný perník.

01.04.2013 4 z 5

Kuchařská kniha pro československé hospodyně Kuchařská kniha pro československé hospodyně Marie Trachtová

Je pěkné pročíst si některé staré recepty, protože i dnes z nich můžeme vařit.

01.04.2013 5 z 5

Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Eva Bednářová

Naučí vás různým technikám vyšívání a ukáže nespočet různých vzorů.

01.04.2013 4 z 5

VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce Judy Hillová-Nelsonová

Upřimné vyprávění vdané ženy s dětmi, která přišla na to, že šťastnější bude se ženou. Hned byla vystavena fotografů a novinářům, neboť její láska nebyl nikdo jiný, než Martina Navrátilová. Kniha z opravdového života.

31.03.2013 5 z 5

2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně Jana Frolíková

Již několik receptů jsem z této knihy vyzkoušela a mohu jen doporučit.