2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně

2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106079/2000-nejlepsich-receptu-z-ceske-i-zahranicni-kuchyne-106079.jpg 5 21 4

- zdravá jídla z vaší zahrádky - pochoutky pro slavnostní příležitosti - speciality pro labužníky - to nejlepší z kuchyně našich babiček Dotisk v roce 2008.

Janadvorackova
05.06.2020 5 z 5

Hustá kuchařka. Před dvaceti lety jsem ji dostala k Vánocům od rodičů. Dali mi k tomu věnování "Hodně úspěchů, štěstí, snahy a finálních výrobků v příštím roce z tého, pro tebe neznámé sci-fi literatury, přejí rodiče."
Sci-fi já totiž ráda. Existenci kuchařek jsem nebrala na vědomí :).

Díky onomu vynalézavému, nenásilnou psychologií nadívanému věnování, jsem z knihy vytvářela převážně pomazánky a různé studené mňamky.
Dodnes jsem ovšem spíše zastáncem názoru, že sníst se dá všechno a prdel si to přebere. Naštěstí mám dva tisíce možností, jak to zjistit. I teď do ní občas mrknu. Recepty jsou jednoduché, obvykle z ingrediencí, kterým říkám "normální."

olga8832
14.05.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších kuchařek, které jsem měla v ruce

Venda32
17.02.2020 5 z 5

Obrovský výběr zajímavých receptů. Kniha je přehledně rozdělena. Každá kategorie je uvedena krátkým povídáním. Na své si přijde kdokoliv.
Nejlépe se četly kapitoly typu moučníky, dezerty...:-)

gabrimi
31.03.2013 5 z 5

Již několik receptů jsem z této knihy vyzkoušela a mohu jen doporučit.

kuchařky kuchařské recepty

1999  94%2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně