Sovák - Dík za váš smích!

Podtitul: Dík za váš smích aneb Já a moje trosky.

Čtenářský bestseller - humor skvělého herce a jedinečného baviče Jiřího Sováka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45812/big_sovak-1C5-45812.jpg 4.5109

Kniha Sovák - Dík za váš smích!

Aya81
26.10.2021

Nezazlívejte mi, že jsem skoupá na hvězdy... ale přestože pana Sováka jako herce zbožňuju a jeho pohled na život je mi víc než sympatický, nemám ráda životopisy a knihy vzpomínek.. Přečetla jsem kvůli výzvě, mnohem raději se podívám na nějaký film nebo televizní pořad s panem Sovákem.

Steve1511
27.08.2021

Dal bych všechny svoje úspory v bance za to, kdyby mě tento pán a Vladimír Menšík pozvali na tah Prahou.

Kontryhelka
29.01.2021

Tenhle dědek se mi vždycky ve svých rolích líbil. I jeho různá vyprávění mně bavila a byl vtipný. Nostalgicky na něho vzpomínám jako na pana Viga z Arabely, kde jsem ho vlastně jako malá televizní divačka poprvé zaznamenala a to zřejmě díky těm jeho zvláštním vousům.

castkov
20.09.2020

Krásná kniha...

cérka
14.09.2020

Knihu jsem poprvé přečetla již před mnoha lety. Smála jsem se nahlas tehdy i teď, i když po letech a přečtení mnoha jiných knih už ne tak často. Každopádně, je to ona, poslední kniha, která mi chyběla do Čtenářské výzvy 2020. Mám splněno :). Myslím, že jsem si nemohla vybrat lepší tečku. Pan Sovák je nenahraditelný, ale jeho humor je díky podobným knihám, filmům a vyprávění věčný. Doporučuji :)

verka5083
08.08.2020

Tohle je tak skvělá a tak humorná kniha, že se musím smát ještě teď.

frantisek8863
28.06.2020

Po dlouhé době jsem se opět vrátil k osvědčenému humoru s oblíbeným hercem. Prima pohoda, zábava a relax.

4xbabča
13.06.2020

Příjemné, pohodové čtení, při kterém se každý čtenář určitě pobaví. Skvělý herec Jiří Sovák spolu se spisovatelkou Slávkou Kopeckou napsali spolu moc hezkou knihu vyprávěných zážitků z hereckého života, které jsou opravdu veselé.