GabrielaSK GabrielaSK komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Wow, nadhera jsem z toho hotova jeste ted.. jak jsem knihu po dvou dnech docetla, tak jsem nemela pomysleni na jinou.. Uplne me rozsekala :-o byla to moje prvni kniha od spisovatelky a potrebuji je mit vsechny! kdo se jeste porad rozhoduje a vaha-NEVAHEJTE a utikejte si ji do kramu koupit ;-)

09.02.2017 5 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Omg, hurá konec utrpení kniha je zamnou... Aha.. teď jsem měla málem infarkt když o pár řádku níž čtu že má být další díl.. Cože❓???? to snad nee..

31.08.2019 2 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

nevím jak je to možné, ale po 80 stranách čtení jsem knihu odložila s vědomím, že ji víckrát neotevřu. Vlastně ani nevím o čem kniha je...byla to taková nuda že jsem ji ani při čtení snad nevnímala. Nedoporučuji

07.09.2016 odpad!

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Jsem na straně 433 a nesnáším Elide!

26.09.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Kniha která neurazí. Je čtivá, pěkně napsaná, napínavá a za jeden den přečtená ;) doporučuji

11.11.2016 4 z 5

Nádherná kniha plná fantazie a překvapení. Konec byl takový nějaký, ale věřím, že dám to další díly vynahradí. Určitě doporučuji :-)

09.11.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Moje první fantasy kniha a myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe. Je opravdu tak dobrá jak všichni říkají a i já ji všem doporučuji.. + nádherná vazba bude to královna mezi ostatníma :-)

27.10.2016 5 z 5