gabriela7256 gabriela7256 komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Díky, díky, díky! Co víc napsat? Skvělý příběh, ikdyž smutný až tragický, ale já si alespoň rozšířila obzory a fakt mě to chytlo a nepustilo.

20.07.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Miluji situační humor a zvláště ten náš český. Tato kniha byla pro mě jednou z mála u které jsem se nepřestávala smát až jsem občas budila ve svém okolí pohoršení (zvědavost) . Přečetla jsem všechny díly a můžu říct, že úrovně,, jedničky" nedosáhly, přesto jsem je zhltla jak malinu a řádně podráždila bránici.

31.01.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tak takhle silný příběh už jsem dlouho nečetla! Byla jsem absolutně závislá, nedokázala jsem myslet na nic jiného a v práci očima posouvala hodiny, abych už mohla jet domů a znovu se pustit do čtení.Pročetla jsem se celým jedním víkendem, aniž bych byla schopná dělat cokoli jiného. Proplakala jsem pasáže kdy vypráví Minka, měla jsem pocit jako bych byla očitým svědkem všech těch událostí. Takové vypravěčské umění, jako má J.Picoltouvá je dar. Byla to od ní moje první kniha, doufám,že další mě nezklamou. Toto je opravdu vysoká laťka.

04.05.2016 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

(SPOILER) Tak tohle bylo pro mě o level výš než prvotina autorky Nemusíš!
Přečetla jsem za dva dny a dost mě to bavilo. Od začátku do konce jsem byla napjatá, jak celý ten příběh dopadne. Na rozdíl od ostatních čtenářů jsem neměla ani tušení a tak jsem se bála, že z toho bude nakonec sladký happy end. A ono ne! Za mě dobrý, ikdyž život Vandy je v podstatě tragický a smutný a to zas tak super není. Ještě že nechodím ke kartářkám

04.06.2021 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se čte jedním dechem, je skvělé, že si spisovatelka vybírá témata dle skutečných událostí a hlavně je umí skvěle podat a nepokazit. Po Žítkovských bohyních další vydařená kniha. Obě knihy v podstatě nutí k zamyšlení se nad tím, co člověk člověku všechno dokáže napáchat za zvěrstva.....

20.07.2016 5 z 5

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Bavilo mě to a docela dost. Raymond se zařadil k mým oblíbeným spisovatelům právě touto knihou. Když jsem viděla syna, jak knihu hltá v jednom kuse, nedalo mi to, abych se ,,nepodívala" o co vlastně jde :) a děkuji mu za tuto inspiraci. :)

20.07.2016 4 z 5