Gabi.K Gabi.K komentáře u knih

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Velmi, velmi povedeny pribeh. V teto knize by stacil dej nasilnickeho manzela a jeho zeny, ktera od nej utekla. Jen co jsem knihu zacala cist vubec mi nevadilo, ze tam neni zadne tajemno opravdu stacil pribeh zeny, jejiho agresivniho mazela , ktery je ji cim dal vice na stope. Samozrejme Kinga ctu hlavne pro jeho hororovy zanr, proto i v teto knize byl a potesil. Tajuplny obraz se vstupem do alternativniho sveta, ktery Rose nakonec zachranil pred jejim psycho manzelem byl proste skvely.

28.03.2017 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

King knihy pise opravdu skvele, primo bravurne. Zatim se mi libila kazda kniha od Stephena nejaka vice nejaka mene, ale kazdopadne kazda. Rbitov zviratek je povedene dilo ma rychle tempo a cte se sama. Neni to sice kniha, kterou bych cetla stale dokola, ale rozhodne stoji za precteni. Vraceni zemrelych zpet do sveta zivych aniz by se jednalo o nejaky "vir zombie" je velmi povedeny namet.

28.03.2017 3 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Prokletí Salemu je podle mě nejlepší kniha od Kinga. Strašně se mi líbila, také proto jsem jí přečetla už několikrát . King píše velmi detailně, dokáže vtáhnout do příběhu a v této knize se mu to obzvlášť povedlo. Koncepce upírů je zde pojata velmi děsivě a s příběhem o strašidelném domě s temnou minulostí je perfektní.
Hrozně jsem fandila Benovi přijel do Salemu bojovat s přízraky minulosti, našel si milou a nakonec musel překonat mnohem děsivější údálosti.

28.03.2017 5 z 5