freedoms freedoms komentáře u knih

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Osobně jsem nejdřív viděl seriál, který se mi velice líbil, knihu jsem četl až letos a velice mě zaujala. Často jsem porovnával filmy s knižními předlohami a filmy mě většinou zklamaly, což se nedá říct o Cirkusu Humberto, překvapilo mě jak věrně se děj v seriálu odehrával a herecké obsazení nemělo chybu. Při čtení jsem si všechny postavy velice živě představil

11.10.2015 5 z 5

hezká knížka, která vtáhne do děje, jako kluk jsem měl původní výtisk, který jsem někomu půjčil a už jsem se s ním neshledal. Filmových zpracování bylo více, ale nejvěrnější bylo asi ruské ze 70 let dvacátého století, které bych rád opakovaně sledoval

Mauglí Mauglí Rudyard Kipling

Krásná kniha, která se musí líbit snad všem. Jsme jedné krve, Ty i já ...

Sarah Sarah Zora Castillo

Měl jsem rozečtenou knihu, do Sarah jsem jen nahlídnul, sliboval jako Jezinky, že jen dva prstíčky .., ale nedalo se a musel jsem dočíst až do konce celý poutavě napsaný příběh do kterého jsem se plně vžil a pociťoval všechny emoce. Četl jsem každou volnou chvilku a litoval, že už se blíží konec, který byl tak smutný, že mi kanuly slzy. Děkuji autorce za tento román a už se těším na další.