Sarah

Sarah https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265526/mid_sarah-265526.png 4 15 11

Román Sarah, strhující příběh podle skutečné události, který barvitě líčí dramatický životní příběh dívky, která hledá své místo na zemi a její postupnou proměnu z ustrašeného děvčátka v ženu-predátora. Hlavní hrdinka volí svou vlastní cestu, na které poznává, kam až jsou lidé schopni zajít kvůli svému prospěchu a penězům. Poznává, co znamená jít proti mocným a díky svému neobyčejnému osudu se zaplete s mafií a ta ji teprve ukáže tu pravou tvář života na hraně. Příběh, který vás vtahuje do světa z té odvrácené strany, putující cestou týrání, násilí, korupce, podvodu, obchodů, víry, lásky a její vlastní celoživotní boj za spravedlnost, právo a pravdu. Napínavý příběh, který pohltí.... celý text

Mišátko
03.03.2021 odpad!

Naprosto souhlasím s komentářem níže od Doubravky1975. Hodně podezřelé 5ti hvězdičkové hodnocení... A hodně podezřelé profily hodnotitelů...

Já jsem četbu po 94 stranách vzdala... Kniha napsaná naprosto nezajímavým způsobem.

Díky předchozím komentářům jsem koukla ještě na konec knížky a z těch pár posledních stránek jsem pochopila, že Sarah zemřela.

jitka4016
10.01.2021 5 z 5

zdravím čtenáře......
prosím Sarah, hrdinka tohoto velmi poutavého románu, kterou jsem musela!!! přečíst za 3 dny, na konci zemře nebo ji zachrání SNÍLEK ?????????
já to nepochopila...nebo nechci pochopit........
děkuji
přírodomilka Jitka

Jaruš7
31.10.2019 5 z 5

NADŠENOST - Sarah - křehká síla, ve světě mafie a hladových vlků z biznisu.
Skutečnost, tvrdá od dětských let drsně formuje dívenku mottem: " Čím víc víš, tím víc dokážeš."
Smaragdy v očích a v nich se vidět, toť sen věštbou daný.
Má druhá po knize Kriminál, knihy, které mají silné osudy a z paměti jen tak nevymizí.
Citace :" Zvedl jí ruku a přiložil ji na místo, kde sídlí srdce.
"Je tam," pošeptal, "odtud jde žárlivost a závist... dvě nejdůležitější věci v životě. Lidé tvrdí, že jsou to špatné vlastnosti. Není to pravda. Láska bez závisti a žárlivosti, bez strachu a bolesti, není ta pravá. Tyhle věci jsou silný motor k životu v tom zdravém podání. Myslím, že ten druhý pak cítí, že ti na něm záleží."
Skvěle napsaný příběh, silný, emotivní, plný pochyb, vůle, strachu i odvahy, který opravdu splnil to přání autorky " naplnil, potěšil a obohatil.
Citace :" Někdy musíme padnou až na dno, protože je tam něco, co máme najít."
( V citátech perly )

Doubravka1975
07.02.2019 1 z 5

Autorka pochází z mého regionu bydliště a bude mít v dubnu besedu v knihovně, tak jsem chtěla zkusit její tvorbu. Autorka sice na začátku zmiňuje, že je Sarah její prvotina a je to příběh podle skutečnosti a že není žádná spisovatelka, ale teda nevím.... zmatený, chvílemi citový a hustý, ale hrozně neuvěřitelný příběh - bohužel pro mě. A největší sranda je že jsem vůbec nepochopila jak to se Sarah dopadlo a to jsem ten konec četla 3x což se mi ještě nikdy nestalo. Byla bych moc ráda kdyby někdo ze zde níže uvedených komentářů mi napsal sz jak to skončilo byla bych moc ráda. Děkuji moc
A když se tak dívám na komentáře pode mnou....profily založené jako přes kopírák, ve stejném období a navzájem olajkované a žádné jiné knižní příspěvky vidět nejsou. Docela zajímavé.....
To stejné i u ostatních knih od autorky

KarelDrbal
08.09.2018 5 z 5

Knihu Sarah jsem přečetl jedním dechem za čtyři dny. Vlastní hodnotu románu a jeho emoční rovinu čtenář skutečně docení, až po koupení a přečtení románu. Je to skvělý, strhující román, na mnoha místech i velmi citový. Popisuje zde životní cestu krásné mladé ženy ve světě lásky, podvodů a intrik. Napínavý příběh, síla a hrdost ženy, která v životě nic nevzdává. Těším se na další knihy, které od autorky vyjdou. Doporučuji přečíst, je vhodná i jako dárek...

freedoms
11.10.2015 5 z 5

Měl jsem rozečtenou knihu, do Sarah jsem jen nahlídnul, sliboval jako Jezinky, že jen dva prstíčky .., ale nedalo se a musel jsem dočíst až do konce celý poutavě napsaný příběh do kterého jsem se plně vžil a pociťoval všechny emoce. Četl jsem každou volnou chvilku a litoval, že už se blíží konec, který byl tak smutný, že mi kanuly slzy. Děkuji autorce za tento román a už se těším na další.

Josef2015
28.09.2015 5 z 5

Emoce, vášně,napětí, skutečně poutavé a velmi čtivé,příběh velmi překvapil,ja jsem četl jedním dechem,těším se na cokoli co od autora vyjde Josef

marekmusil
23.09.2015 5 z 5

Do hlavní hrdinky Sáry jsem se přímo zamiloval,kniha nejde ani odložit...musí se prostě dočíst,napětí,vášně,vzrušení,strach ,láska,slzy a všechny ty pocity,jsou u čtení skutečné,moje, po dlouhé době velká bouře emocí,perfektní čtení....těším se na cokoli co od autorky vyjde..Vřele doporučuji
Marek Musil

františka8
22.09.2015 4 z 5

Román "Sarah" autorky Z.Castillo, je skvělým románem pro starší i mladší věkovou kategorii čtenářů.
Popisuje zde životní cestu mladé,krásné ženy ve světě lásky, podvodů a lží. Napínavý příběh, síla a hrdost ženy, která v životě nic nevzdává. Kniha Vás pohltí, rozpláče...mnohdy i vyrazí dech, jste stále v napětí a očekávání.....jak bude pokračovat, nebo nepokračovat.....se dozvíte právě v této knize.
Vřele doporučuji přečíst, je vhodná i jako dárek. Přeji krásné čtení dámy.
Fr.Holubová

zdenuli
22.09.2015 5 z 5

Knihu Sarah jsem přečetla jedním dechem za tři dny, se zvědavostí konečného závěru. Je to skvělý, strhující román, na mnoha místech i velmi citový.
Doporučuji mít jej ve své knihovně....krása.
Zdenka Tesařová

krauss
22.09.2015 5 z 5

Po přečtení celého románu je pro mě skutečně velice složité toto dílo komentovat a vyzdvihovat.
Přečtených 340 stran za necelých 5 dnů, je toho v mém případě dokladem.
Mohu jen doporučit.
Karel Krauss